Bang olufsen hojtaler type b

Zaczęty przez Mikut1982, Październik 06, 2019, 12:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Cytat: Mikut1982 w Październik 25, 2019, 11:21To jest nagranie z tel ale jakość nie jest zła i choć troche można coś wywnioskować.
Słyszałeś w tym kawałku jak upada i tłucze się kieliszek?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

amati74

#51
Cytat: Mikut1982 w Październik 25, 2019, 11:50
https://youtu.be/IdFLiJs6YGE
Z której kolumny ten dźwięk ? Do wygląda jak z tej dużej a nie z małej. [emoji848]

Mikut1982

Dzwięk z małej.. z dużej też moge nagrać.  Ale to słychać z tych małych.   Głęboką obudowa robi swoje.

Mikut1982

#53
Tak słychać też kieliszek tak samo jak w ht 500.  Ledwo ale słychac

Mikut1982

Tutaj można sie nabrać  , kolumienki robią swoje.  Być może jutro będą cieszyć kogoś innego.  Jutro muszę sobie jeszcze nimi pograć,  być może ostatni raz będę ich słuchał.   Jak mi sie uda i będzie cisza w domu to postaram sie coś nagrać. 

Mikut1982

4 osoby z nas słuchały 500tek wiedzą że idzie je pomylic z dużo wiekszymi kolumnami, tu jest ten sam efekt.   Jak sprzedałem porzedni zestaw beo to muszę przyznać że łezka w oku się zakreciła.  Kasa to nie wszystko. Kupić nastepne ,sprawne w takim stanie- graniczy z cudem. 

Mikut1982

Cóż mogę teraz napisać..  z zalem i to głebokim  sprzedałem cały zestaw...zawiozłem klientowi, obejrzał, posłuchał.. wszystkie stacje zbierały w stereo.  No i wracam..  nawet nie chciał odnawiac sprzętu,  było w bardzo dobrym stanie.   Znajde coś nowego. 

Mikut1982

Tu będzie sobie stało..

Mikut1982

#58
gość bardzo wporzadku.  Powiedział że mam sie nie martwić, że zostanie u niego do końca.

amati74

Cytat: Mikut1982 w Październik 25, 2019, 23:01
Dzwięk z małej.. z dużej też moge nagrać.  Ale to słychać z tych małych.   Głęboką obudowa robi swoje.
Z chęcią posłucham z dużych jeśli można

Pboczek

Źle im nie będzie, choć z bez tej szyby było by im lepiej.

Taka głębokość kolumn w tamtych latach to ewenement, czy zdarzały się podobne projekty?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Nagram kiedys z każdych kolumn a zostaly mi teraz tylko 4 pary..

Mikut1982

Tak jeszcze i innych były takie głebokie.  Beovox ht 500.  I ht 2200... coś jeszcze by sie znalazło.

Mikut1982

Docelowe miejsce.  Właśnie nowy własciciel prxesłał mi zdjecia.

Mikut1982

Pasują do wnętrza.

Mikut1982

No i ten widok z okna.  Jak tu nie słuchać muzyki..

Mikut1982

Telefon w miare nagrywa to w sumie mogę nagrac i wrzucic na yt i potem na forum.. do każdego wątku wkleje link. W ciągu tygodnia postaram się to zrobic.