Ignorant kupuje szpulaka.

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 17, 2015, 20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

pmcomp

Dobrze przeczytales.
Kazdy zastosowany system redukcji szumow zastosowany przy nagraniu musi byc zastosowany przy odtwarzaniu.
Ja nagrywam bez zadnego systemu redukcji ale pobawic sie mozna. Dynamika przy zastosowaniu dbx poraża, szum znika ale sa tez wady, jak zawsze. Do celow edukacyjnych bezcenne.

Pozdro

MAC

To jago najpierw pożyczę od Ciebie.

paul_67

Bajer jest, ale i tak podejrzewam będziesz nagrywać bez tej przystawki.

miniabyr

No Maciek widzę że jednak do Nas dołączyłeś . A krygowałeś się jak dziewica przed utratą błony :P .Witaj w Klubie. 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !


MAC

Ja to ja ale wiem kto właśnie wszedł na wyższy stopień śpulowego pierdolca i kupuje drugą machinę  8)
;D

miniabyr

No kto ,no kto!Mów bo zżera nas ciekawość. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Nie zostałem upoważniony  ;D

MAC

#283
Ale sam napisał w tym chyba wątku albo tym o taśmach ;)

No to który, Wy żyły jedne  ;D odsprzeda mi dwa Emtecki?
Znając życie zaraz będzie kolejne zamówienie to się odkujecie  :)

miniabyr

Spoko Maciek poratujemy cię czymś. Tak czy siak rośniemy w szpulową  siłę!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Marzec 19, 2016, 15:20Rosniecie :) fuckt :)

Andrzej, odpaliłeś już w tym roku gramiaka czy już kompletnie...


gratefullde

Właśnie syn mi lutuje nowe ic do gramophonu. Jutro chyba odpalę adapter hi hi.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


MAC


MAC

Cytat: paul_67 w Grudzień 18, 2015, 23:20To należałoby porachować.Od ręki nie da się podać.Po świętach będę wiedział więcej.

Pawle, czy coś już wiadomo na temat tych NABów?

No chyba, że wiadomo a ja przeoczyłem?

paul_67

Niestety, nic z tego.Za mało było chętnych...

MAC


frywolny trucht

#293
Cytat: masza w Marzec 16, 2016, 22:43
Kupuj.
Ja go nie biorę.


Melduję, że zadanie wykonane :)
Te duże, w kolorze khaki, naby są od Teac'a. Czarne- moje Akai.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz


miniabyr

Znaczy się że masz 2 szpulaki?  No ładnie ,ładnie  a ze mnie  i z Pmcompa to się podśmiewują po kątach. 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Te jasne NABy są moje  >:(
I śpule!

frywolny trucht

Akai przechodzi do rezerwy. Nie wiem, jak mnie przyciśnie to go sprzedam, ale wolałbym nie. Polubiłem go.
Acha, taka ciekawostka, sprzedawca ma trochę tego sprzętu, raz, że lubi zbierać, dwa- zajmuje się jego serwisem, Twierdzi, że sprzedaje tylko jak już nie ma miejsca. Na pytanie jaki ze swoich magnetofonów lubi najbardziej- powiedział, że modyfikowana wersja G36 ( prędkość 38cm/s). I że ma u niego dożywocie.

Cytat: masza w Marzec 21, 2016, 16:23Te jasne NABy są moje 
I śpule!

No dobra, ale zdjęcie chyba mogę zrobić? :)
Rzuć namiarami.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

I ja dzisiaj odbieram swojego  :o