Kupię headshell o masie ok. 15g

Zaczęty przez il cattivo, Czerwiec 13, 2019, 10:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

Kupię headshell w standardzie SME o masie ok. 15g. Najchętniej coś w okolicach Ortofona LH-2000, w dobrej cenie :)


il cattivo

Dzięki, mam go już na oku od kilku dni. Fajnie, że ma regulację azymutu, czego brakuje np. Ortofonowi, o którym wspomniałem. Ogłoszenie umieściłem tutaj, bo może akurat trafi się okazja :)

cdt

Mam od nich trzy takie headshelle i jestem zadowolony . Tu masz zdjęcie 103R z tym headshellem i dystansem z ebaya

Piterski

Dobry headschel tylko musisz kupić do niego śrubki bo te z zestawu są z stali ferromagnetycznej.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

il cattivo

Śrubek na szczęście mam trochę w domu, wszystkie aluminiowe, więc to nie problem.

Kangie

Headshell konkretny do DL103R jak znalazł!

il cattivo

Musiałem zarzucić temat na jakiś czas z różnych względów, ale wracam i potrzebuję porady.
Na placu boju (czyli do wyboru) zostały mi dwa headshelle: wspomniana w tym wątku magnezowa Nagaoka oraz Audio-Technica LH-18, która jest z powodzeniem stosowana przez użytkowników SL-1200 mk2 z zagranicznych forum audio.
Na korzyść LH-18 przemawia wysoka masa 18g. Czy ktoś z Kolegów miał przyjemność z tym koszem?