Beomaster 900 k

Zaczęty przez Mikut1982, Październik 06, 2018, 10:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Nowa uszczelka pod głośniki. Stara sie rozpadła.

Mikut1982

Radyjko zostało przekazane do właściciela i tam skręcone i uruchomione.. Gra świetnie.  Głosnik został naprawiony. Teraz zawieszenie pracuje, (ugina sie) .  Może właściciel radyjka pstryknie w dzien parę fotek.  Niech gra i służy dlugie lata.

Mikut1982

A i srubki na wkrętak gwiazdkowy są orginalne. W srodku radyjka także byly na gwiazdkę.

rudy-102

Cytat: Mikut1982 w Październik 11, 2018, 21:03Radyjko zostało przekazane do właściciela
A już chciałem zapytać, czy nie sprzedasz :(.

Mikut1982

Czyli radyjko całe w orginale nie grzebane.

spalon

Radio wygląda teraz lepiej niż nowe, nie mogę się na nie na patrzeć, teraz dylemat czy nie wystawić z pokoju reszty sprzętu a radio postawić w centrum.

spalon

Co do głośnika to jak już wcześniej wspominałem nie odczuwałem że jeden głośnik gra gorzej niż drugi, było tak że przy bardzo cichym odsłuch lewy kanał zaczynał grać dopiero przy tym jak robił się trochę głośniej a wtedy oba głośniki grały na tym samym poziomie, tutaj jest zbyt mała odległości od głośników no i oczywiście sama obudow tworzy komorę głośników więc pewnie jeden głośnik nadrabiał basem za drugi.
Narazie radio rewelacyjnie wygląda dziki koledze no również lepiej gra.

frywolny trucht

Tu powstaje jakiś Gang Bang Olufsena ;) Świetna robota.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Spalon, ty nie opowiadaj tylko pokaz chociaż zdjęcia.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

spalon


spalon

Jutro postaram się coś wkleić

Mikut1982

Znajde kiedyś czas to musimy jeszcze wypolerować pokretła.. Własnie zdjecia nie oddadzą stanu rzeczywistego. Nieraz pokazuja cos czego naprawde nie ma. Zmieniaja też kolor rzeczywisty..  Jeszcze sa u spalon dwa rodzynki do odnowy, ale to narazie tajemnica.  Powiem że fornir na radyjku jest świetny, lepszy niż na moim. Radia były dostępne w różnych kolorach.  Palisander, teak a nawet dab. Ale i tak z biegiem lat kolor sie zmieniał.  Olej jest na tyle fajny że jak coś sie zarysuje lub wyblaknie, wystarczy go przetrzeć szmatka wraz z olejem i znowu bedzie jak nowe. 

spalon

No właśnie zdjęcia nie oddają jak to wygląda w realu , na zdjęciach wychodzi wiele odbić itp

spalon

Niestety nadal jednego pokrętła brakuje

spalon

Ale naklejka jest na nowo w dawnym miejscu

spalon

Tutaj odbicie światła w realu tego nie ma

spalon

itd

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

spalon

A jak fajne gra , na początku trudno mi było uwierzyć że to tak potężnie brzmi jak na takie małe głośniki , tym bardziej że jak wspominał kolega okazało się że jeden był uszkodzony .

nikhil

Pięknie odnowione. Gratulacje!
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

rudy-102

Czy w 900K też jest ta lampka stereo?

spalon


rudy-102

No to mi Spalon z Mikutem smaka narobili.
Też kupiłem.  :-\

Mikut1982

Super. I jak zadowolony. 

rudy-102

Z wydanych pieniędzy?


Na razie tylko zapłaciłem.