Sprzedam gramofon Dual 505-4 + akcesoria

Zaczęty przez muda44, Kwiecień 22, 2015, 10:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

muda44

W związku z brakiem czasu ( mam jeszcze kilka odtwarzaczy CD , DAC i strumieniowiec ) sprzedaję gramofon jak wyżej .
Cena 900zł + wysyłka .
Gramofon praktycznie nieużywany od nowości chociaż z racji wieku ma  na pokrywie drobne ryski ( bez problemu da się wypolerować ).
Do gramofonu jest waga elektroniczna , szczoteczka do płyt , szczoteczka do igły na sucho i szczoteczka na mokro z płynem . Jest ściereczka i płyn do mycia płyt ( zestaw ANALOGIS ) .
Wkładka idealnie skalibrowana a igła w idealnym stanie . Nowe igły są dostępne za około 250zł .
Gramofon na końcu płyty podnosi ramie i wyłącza się całkowicie - nie jak w nowych gramofonach gdzie cały czas chodzi zasilacz .

Bardzo dobry gramofon .
Miałem jednocześnie Technicsa 1210MKII z wkładką Denon 304MKII i ten grał dużo lepiej .
Gra bardzo neutralnie i lepiej jak choćby chwalony DAC M2TECH Young z zasilaczem Palmer  ;)
Na płycie jak Brothers in Arms gra lepiej niż nawet Auralic Vega + transport i ta sama płyta w najlepszym wydaniu SHM z 2014r.
Dopiero DAC Wadii który posiadam gra lepiej chociaż nie we wszystkich aspektach .

Mogę wysłać za 25zł ale zapraszam na odbiór osobisty ( Gaworzyce koło Głogowa ) . Można ze sobą zabrać dowolne źródło analogowe lub cyfrowe do porównania .

muda44


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

muda44

#3
Tak jak pisałem .
Brak czasu .
Mam teraz 3 odtwarzacze CD , transport CD , DAC i strumieniowiec z radiem internetowym .
Nie mam tego kiedy słuchać a tym bardziej czasu na zabawę z winylami .
Ale miałem i miło będę ten gramofon wspominał . Oj niejeden by się zdziwił jak gra w porównaniu ze współczesnymi tak wychwalanymi DACami .