Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Cytat: Alexander w Październik 10, 2018, 11:39
Cytat: miniabyr w Październik 10, 2018, 11:16Nigdy mi ta wkładka nie podskakiwał na żadnej płycie
Miniabyr - gdybyś miał okazję położyć na talerzu Joe Zawinul "75th" - moja SPU w kilku miejscach miała tam kłopot z trackingiem - testowe płyty przechodziła gładko  - reklamowałem płytę, wziąłem kolejny egzemplarz i znowu problem.
Nie dawała też rady na wydawnictwach Telarca  :(
To ciekawe co piszesz . Mi tylko raz wkładka skakała po płycie . Miyajima Waza . To swietna wkładka ,ale miała problem nie z trackingiem ale z bardzo małą podatnością . Zontek do tych wkładek musiał zrobić odpowiednie dociażenie ramienia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elektroboy

#3526
uff, ale sie rozpisaliscie :)
w pierwszej kolejnosci jeszcze jedno wielkie podziekowanie Sebowi za udostepnienie swoich 2 nowych wkladek o sklepowej wartosci w pl okolo 28.000zl!
to sie nazywa doskonaly audio KUMPEL! dzieki Seb.
jak dla mnie jak Kuzma tak PP-1000 sa wkladki najwyzszych lotow, najlepiej grajace w historii mojego i moich znajomich systemach.
trudno powiedziec ktora lepsza. to jak zmierzyc czy lepsza pola raksa lub ornella mutti w czasie swoich 20 urodzin. po prostu nie da sie.
ale gdybym mial brac tylko jedna z nich na bezludna wyspe koncu swiata, wybral bym jednak ciemna wloszke i PP-1000.
po prostu kuzma, chociaz wybitna, wciaz przypominala inne wybitne wkladki w podobnej cenie. natomiast phasemation pp-1000 daje o wiele wiecej. sposob jaki kreuje dzwiek, prezentuje przestrzen i szczegolowosc ktora kroi wlos na 4 zavhowujac przy tym muzykalnosc jest absolutnie wyjatkowa.
nigdy wczesniej sie z taka wkladka niespotkalem, ktora by dala taki wglad do muzyki jak PP-1000. pierwszy raz przez nia uslyszalem przebicia warstw master tasmy w postaci echa na LP Kenny Burrella Midnight Blue.
Po prostu ta wkladka mnie dostala w sposob ze sie pierwszy raz w zyciu zaczalem zastanawiac, co sprzedac by nazbierac $$$ na tak cholernie droga wkladke. Po prostu jestem Phasemation addict. Jest prawdopodobne ze wyciaganie tyle kasy za wkladke bedzie bardzo bolalo. ale za taki dzwiek sie chyba poswiece. zyjemy tylko raz, no nie? :)

seblop

Zacznijmy od tego że obie wkładki kupiłem bardzo okazjonalnie. W rzeczywistości w Polsce pp-1000 kosztują 18k a w Japonii po zdjęciu podatku a tak miałem okazję kupić 7.8k. Fakt że Doszły drobne koszty dodatkowe i to nadal jest drogo ale zaryzykowałem i było warto. Podobnie.mam z Kuzma która ogólnie będę. Chciał pewnie zaraz sprzedać. Wkurw.... Mnie ze. W Polsce w. Sklepach praktycznie nikt nie ma demo wkładek aby je posłuchać przed zakupem.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

cdt

Cytat: seblop w Październik 10, 2018, 21:02Zacznijmy od tego że obie wkładki kupiłem bardzo okazjonalnie. W rzeczywistości w Polsce pp-1000 kosztują 18k a w Japonii po zdjęciu podatku a tak miałem okazję kupić 7.8k. Fakt że Doszły drobne koszty dodatkowe i to nadal jest drogo ale zaryzykowałem i było warto. Podobnie.mam z Kuzma która ogólnie będę. Chciał pewnie zaraz sprzedać. Wkurw.... Mnie ze. W Polsce w. Sklepach praktycznie nikt nie ma demo wkładek aby je posłuchać przed zakupem.

+100

seblop

Juki ma teraz tą wkładkę w ofercie :P :P :P
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

elektroboy

Cytat: seblop w Październik 11, 2018, 11:01
Juki ma teraz tą wkładkę w ofercie :P :P :P
myslisz ze juki potajemnie czyta pawla blog?  :)

miniabyr

Juki nie chowaj się ,wiemy że tu jesteś i czytasz ten mój blog ! No cholera niedługo będzie 300.000 odwiedzin . Jak na te bzdury to całkiem niezły wynik  !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 22:54
Juki nie chowaj się ,wiemy że tu jesteś i czytasz ten mój blog ! No cholera niedługo będzie 300.000 odwiedzin . Jak na te bzdury to całkiem niezły wynik  !
Umiesz porwać tłumy.
Kariera polityczna stoi przed Tobą otworem.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

To potworne ! Wizja apokaliptyczna ......w szkołach obowiązkowa nauka ustawiania  azymutu , wymiana rezystorów . Obowiązkowe rozpoznawanie jaki kabel gra . AAAAAAA  to straszna wizja  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa



Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 23:10
Obowiązkowe rozpoznawanie jaki kabel gra . AAAAAAA  to straszna wizja  [emoji14]
Nie zdałbym z pierwszej do drugiej [emoji1786]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

pelot

Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 22:54No cholera niedługo będzie 300.000 odwiedzin . Jak na te bzdury to całkiem niezły wynik  !

Paweł , ja nieco  wcześniej coś w związku z tym pisałem , i to nie była czcza gadanina.
Taka jest rzeczywistość👍

miniabyr

Cytat: pelot w Październik 11, 2018, 23:47
Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 22:54No cholera niedługo będzie 300.000 odwiedzin . Jak na te bzdury to całkiem niezły wynik  !

Paweł , ja nieco  wcześniej coś w związku z tym pisałem , i to nie była czcza gadanina.
Taka jest rzeczywistość👍

Dzięki . To miłe !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: vasa w Październik 11, 2018, 23:41


Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 23:10
Obowiązkowe rozpoznawanie jaki kabel gra . AAAAAAA  to straszna wizja  [emoji14]
Nie zdałbym z pierwszej do drugiej [emoji1786]


[emoji485][emoji377]


Załatwił bym ci kursy w np. KBL Sound ......i zdałbyś .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pelot

Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 23:51Załatwił bym ci kursy w np. KBL Sound ......i zdałbyś .

😁

vasa



Cytat: miniabyr w Październik 11, 2018, 23:51
Załatwił bym ci kursy w np. KBL Sound ......i zdałbyś .
Przecież tortury zostały zabronione [emoji47]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Cytat: vasa w Październik 11, 2018, 23:58Przecież tortury zostały zabronione
he,he   the pain is close to pleasure. -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

seblop

Pawle zobacz co tracisz.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

miniabyr

Cholera żałuję, ale obowiązki są ważniejsze. Zrób fotkę gramofonu bo....... ..... ty już wiesz dlaczego ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

seblop

Jeszcze niestety nie wiem na razie rezonans zabija all. Za szybko niestety. Narazie 505.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

seblop

Audio zlot
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


miniabyr

Spocone Samce w akcji .  :P Przedsmak Audio Show!.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

redak

Paweł, było mega......... 🙂