Klub szeroko- i pełno-pasmowców

Zaczęty przez tomekkk1, Wrzesień 03, 2018, 12:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Dałem nowy filc, brązowy.   Będzie pasować do kolumn.

Mikut1982

Ten zestawik mogę powiedzieć że jak na rok 1960 wyglada teraz jak nowy.

Mikut1982

Tylko magnesy inne.

Mikut1982

Muszę zrobic jeszcze jedne mini odgrody i sprawdzic czy grają tak samo. 

Mikut1982

Po wstępnych  odsłuchach magnesy dew mają troszkę wiecej przestrzeni.   Takie jest moje odczucie.   Greencone które miałem, też grały inaczej.  Może to kwestia papieru.  Bo dół też  był rozny. 

Mikut1982

Ciekawiło mnie jak grają,  kusiło, męczyło.  No i teraz czekam aż przyjda z Mannheim.  Takie cuś.

Mikut1982

#756
Saba greencone te duże 24cm srednicy.  Coś będę musiał z tego wymyślić.  U nas takie ciężko zdobyć..  upatrzyłem inne ale ktoś mnie ubiegł.    Są w dużych radiach ale w nich przeważnie są różne magnesy.    W radiolach ,  ale rzadko spotykane zazwyczaj znajdują się tam ovalne lub standardowe 20cm średnicy.   Te pododno co opisał sprzedający są w stanie idealnym.  Jeszcze znalazłem blacone ale cena była już wyższa.    Mam nadzieje że dotrą do mnie całe.

Mikut1982

No i dotarły.   Sa całe choc troszkę wyblakłe.   

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982

Sporo większe niż standardowe.

Mikut1982

Chciałbym połączyć 3 przetworniki greencone lecz nie wiem czy ma to sens i czy da rade.  Czy ma ktoś jakiś pomysł.

jjacek

Ja rowniez zapragnalem zapisac sie do Klubu...

Old Man Kensey

Cytat: jjacek w Październik 01, 2020, 22:08
Ja rowniez zapragnalem zapisac sie do Klubu...

Wow, super głośniki, gratuluję 👍👍👍 daj jakąś fotkę, gdy już ustawisz, no i napisz, jak grają?
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

vasa

Cytat: jjacek w Październik 01, 2020, 22:08
Ja rowniez zapragnalem zapisac sie do Klubu...
Gratulacje [emoji106]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

ziko369


Kangie


jjacek

Nie..nie jeszcze nie graja!  ;D

jjacek

 :alc:

Kangie

U, kurde, tak jakby luksusowo!
Nosferartur ma chyba podobne.

marekw 76

stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

masza19

Mam ochotę na Omeny lub Druidy do 300b ale nie ma kontaktu (nie odpisuje) z producentem a w PL chyba nie ma dystrybutora.


jjacek

#772
Wlasnie dostalem maila od sprzedawcy:
"Twoje nowe głośniki Zu z czasem stają się coraz lepsze, a nawet po roku lub więcej poczujesz, że ewoluują coraz bardziej.
Kiedy już uderzysz w dźwięk Zu, niezwykle trudno będzie znów być zadowolonym z tradycyjnego głośnika, ponieważ stają się one po prostu zbyt nudne.
Rock On i ciesz się dobrą muzyką"
;D

ziko369


nosferartur

Do normalnych głośników nie ma powrotu. Zwyczajnie przynudzają.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.