Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

dedi.1

Odpowiednio do koloru.

amati74

Cytat: dedi.1 w Kwiecień 30, 2018, 22:59
Odpowiednio do koloru.
Ładne ale co takie ciemne i nie wyraźne to foto,?
Daj ładniejsze foto piękny thorens piękna plinta trzeba podziwiać a nie ukrywać
Miles też coś nie wyraźny może go grypa bierze

dedi.1

Uczymy się pozdrawia.

miniabyr

Jakiś czas temu kupiłem płytę Macieja Obary  "Unloved" nagraną dla ECM . Bardzo  dużo obiecywałem sobie po tym materiale  . I jeszcze osoba Dominika Wanii przy fortepianie rozpalała moją muzyczną wyobraźnię . Słucham sobie tej płyty już kilka miesięcy i .................ja pierdyczę jakie nudy  . Nie jestem w stanie wkręcić się emocjonalnie  w ten projekt  :( Już dawno nie słyszałem tak "miałkiej " muzyki  >:( >:(   Może jestem za cienki Bolek  aby docenić ten projekt . Może ,ale jak dla mnie to rozczarowanie roku . Oczywiście mówię za siebie ,ale może ktoś ma zbliżone odczucia do moich i coś o tej płycie napisze?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Bałem się to napisać ale zgadzam sie w 100 procentach. ECM zabił ogień Obary. Zabił tez Stańkę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Cytat: elem w Maj 04, 2018, 20:48
Bałem się to napisać ale zgadzam sie w 100 procentach. ECM zabił ogień Obary. Zabił tez Stańkę.
Kurcze Tomek jak ja się cieszę ,że nie jestem sam w tej opinii . Myslalem  że coś jest ze mną nie halo bo nie umiem docenić tej płyty . Uffffff. Bardzo żałuję że Dominik Wania(piano) nie  miał takiej szansy nagrać swój materiał dla ECM . Uważam że jego płyta gdzie wziął na warsztat utwory Ravela to coś co warto polecić wszystkim . Niestety nagrał ten materiał dla ForTunes  więc jakość tego materiału jest taka sobie . Wielka szkoda -(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Michał

Cytat: miniabyr w Maj 04, 2018, 20:08
Jakiś czas temu kupiłem płytę Macieja Obary  "Unloved" nagraną dla ECM . Bardzo  dużo obiecywałem sobie po tym materiale  . I jeszcze osoba Dominika Wanii przy fortepianie rozpalała moją muzyczną wyobraźnię . Słucham sobie tej płyty już kilka miesięcy i .................ja pierdyczę jakie nudy  . Nie jestem w stanie wkręcić się emocjonalnie  w ten projekt  :( Już dawno nie słyszałem tak "miałkiej " muzyki  >:( >:(   Może jestem za cienki Bolek  aby docenić ten projekt . Może ,ale jak dla mnie to rozczarowanie roku . Oczywiście mówię za siebie ,ale może ktoś ma zbliżone odczucia do moich i coś o tej płycie napisze?
Masz rację Paweł. Ja po początkowym zadowoleniu,odstawiłem na półkę i nie wracam do tej muzyki. W ogóle to co od pewnego czasu wyprawia ECM,wprawia mnie w osłupienie. Eicher się zestarzał i stracił jaja. Pamiętacie jeszcze taki wypust jak Spark of life? To jest gówno do szcześcianu a istnieje na nim logo ECM,nie do wiary.... Co do samej miałkości,to takie reflekcje towarzyszą mi też przy najnowszym dziele Wyleżoła,nudy do wyrzygania :)

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Cytat: Michał w Maj 06, 2018, 08:42Masz rację Paweł. Ja po początkowym zadowoleniu,odstawiłem na półkę i nie wracam do tej muzyki. W ogóle to co od pewnego czasu wyprawia ECM,wprawia mnie w osłupienie. Eicher się zestarzał i stracił jaja. Pamiętacie jeszcze taki wypust jak Spark of life? To jest gówno do szcześcianu a istnieje na nim logo ECM,nie do wiary.... Co do samej miałkości,to takie reflekcje towarzyszą mi też przy najnowszym dziele Wyleżoła,nudy do wyrzygania
Przykre że tacy artyści mają słabsze momenty w karierze . Może to dla nich moment do refleksji i przemyśleń . Miejmy nadzieję że tak. Tyle było szumu o niezwykłości tego projektu Obary a wcześniej Wasilewskiego i zobaczcie co robi reklama i szum medialny - a my łykamy to jak przysłowiowe pelikany .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

No właśnie słucham sobie Dominika Wanii i jego tria . Interpretacje muzyki Ravela . Dla mnie płyta obowiązkowa choć nie jest łatwa ......i to on powinien nagrać debiut dla ECM . Fantastyczny muzyk ! Szkoda tylko że nagrana technicznie  na 3+ :( Ale muzycznie to Olimp . Według mnie oczywiście . 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Słucham sobie, co będzie w tym roku na Openerze

https://youtu.be/qMDq4CGckW4
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Bartolo

Dotarła.... :D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

frywolny trucht

Im częściej słyszę, tym lepsze. Doceniam tekst o mnie, choć nie pamiętam jak się z Kasią poznaliśmy  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lyset

Autechre 'Move Of Ten'.Swietny material duetu z Manchesteru.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

kolejne wcielenie i album Alamedy, tym razem Alameda 4, produkt krajowy.

https://www.youtube.com/watch?v=FTpoBTmhquA

kupujcie i sluchajcie z tego wszyscy, polecam Marek Sierocki
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Lyset

Kapela zakrecona jak chinski termos.


Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

malg

wczoraj, spotkałem przypadkiem mistrza w jednym ze sklepów z płytami,
kupiłem i poprosiłem o autograf - vinyl 2018
jeszcze nie słuchałem wiec nie wiem jaka jakość nagrania

Michał


malg

mam też wcześniej wydane w 2013 roku  CD
special edition - więcej muzyki

amati74

Cytat: malg w Czerwiec 04, 2018, 21:54
wczoraj, spotkałem przypadkiem mistrza w jednym ze sklepów z płytami,
kupiłem i poprosiłem o autograf - vinyl 2018
jeszcze nie słuchałem wiec nie wiem jaka jakość nagrania
Farciarz [emoji3]

malg

Cytat: amati74 w Czerwiec 05, 2018, 10:06
Cytat: malg w Czerwiec 04, 2018, 21:54
wczoraj, spotkałem przypadkiem mistrza w jednym ze sklepów z płytami,
kupiłem i poprosiłem o autograf - vinyl 2018
jeszcze nie słuchałem wiec nie wiem jaka jakość nagrania
Farciarz [emoji3]
nie do końca,
bo jak jechałem już do domu to pomyślałem ze mogłem sobie fotę z mistrzem walnąć - alchaimer czy zaczarowanie ?

moon

Cytat: malg w Czerwiec 04, 2018, 21:54wczoraj, spotkałem przypadkiem mistrza w jednym ze sklepów z płytami,

znowu byl w Plakatonie?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

amati74

Cytat: malg w Czerwiec 05, 2018, 10:09
Cytat: amati74 w Czerwiec 05, 2018, 10:06
Cytat: malg w Czerwiec 04, 2018, 21:54
wczoraj, spotkałem przypadkiem mistrza w jednym ze sklepów z płytami,
kupiłem i poprosiłem o autograf - vinyl 2018
jeszcze nie słuchałem wiec nie wiem jaka jakość nagrania
Farciarz [emoji3]
nie do końca,
bo jak jechałem już do domu to pomyślałem ze mogłem sobie fotę z mistrzem walnąć - alchaimer czy zaczarowanie ?
Szok pourazowy 🤣