Konkurs ekspresowy.

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 26, 2014, 12:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


elem

No to strzał nr : Emiliana Torrini
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Żartowałem...
Też myślę, że to Bjork i możesz się szykować jutro na Fakty. Ale potwierdzić może tylko jajacek.

jajacek1410

Cytat: elem w Październik 28, 2014, 19:33Bjork ?
Po co ten znak zapytania?
Mówiłem, ze będzie łatwo. Mogę iść spać. :)
Ciekawe kto to ta Emiliana. Nie znam.
Gratulacje.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

No to oficjalnie:

wireless-         1 pkt
jajacek1410-    1 pkt
elem-             1 pkt

jajacek1410

W takim tempie konkurs może potrwać kilka miesięcy. Załóżmy, że weźmie w nim udział 7 osób i każda może zdobyć po 8 pkt. To daje nam 56 dni, czyli 2 m-ce. Może ograniczyć do 5 zdobytych punktów i później następny konkurs? Jakby co to dorzucę się do płytki :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

elem

jajacek1410,

im dłużej trwa zabawa , tym większa szansa, że więcej osób dołączy.

Emiliana też jest z Islandii i robiła kiedyś niezłe zamieszanie:

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Zawsze możemy podnieść stawkę. To by było drugie wyjście. Jak uważacie- dostosuję się.

elem

  A może przyspieszyć? Mogę już o coś łatwego zapytać?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jajacek1410

Cytat: elem w Październik 28, 2014, 21:41
  A może przyspieszyć? Mogę już o coś łatwego zapytać?

Wolałbym nie. Dojdzie do tego, że będziemy cały czas siedzieć przy klawiaturze. To dziadostwo wciąga. A ja jednak jestem zwolennikiem życia pozainternetowego . :)
Cytat: elem w Październik 28, 2014, 21:34im dłużej trwa zabawa , tym wiąksza szansa, że więcej osób dołączy.
Ok. Zgadzam się.
Emiliana? Baaardzo mi pasuje,:)


KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Ci dam dziadostwo!
Emiliana fajna- fakt, jak chyba wszystko z Islandii?

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Październik 28, 2014, 21:50Ci dam dziadostwo!

2101 wpisów Frywolny
  201 wpisów jajacek
To mówi samo za siebie :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Październik 28, 2014, 21:50Emiliana fajna- fakt, jak chyba wszystko z Islandii?

Niekoniecznie. Sigur Ros świetny, ale fatalnie nagrany. Albo ja mam co ze słuchem
. Odeszlim, zdajesie  od tematu. :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Chwila szczerości? Tutaj, w tym miejscu? Czyniąc off topic?

1. Paru siurków zaszło mi za skórę, mam (paru z Was chyba też) im coś do udowodnienia. Kwestie ambicjonalne więc zapewne :)
2. Lubię ( lubimy?) sobie pogadać w necie, powymieniać się doświadczeniami, a już w dwóch miejscach mnie ( Was?) nie lubieli ( AS i AC).
3. Wizja miejsca doskonałego do takich celów. Póki co sprawdza się tutaj, pomimo, że na dorobku, ale trzeba zasuwać jak Reksio. Stąd i te idące już w tysiące wpisy. Chętnie bym zmienił nick, by bardziej nie przytłaczać, jednocześnie robiąc dalej za Kaowca, bo to miejsce ciągle potrzebuje takiego gamonia.

Taka tam chwila szczerości po myszatej. Może zniknąć, bo to bałagani :)

jajacek1410

Cytat: jajacek1410 w Październik 28, 2014, 22:10Chwila szczerości? Tutaj, w tym miejscu? Czyniąc off topic?

1. Paru siurków zaszło mi za skórę, mam (paru z Was chyba też) im coś do udowodnienia. Kwestie ambicjonalne więc zapewne :)
2. Lubię ( lubimy?) sobie pogadać w necie, powymieniać się doświadczeniami, a już w dwóch miejscach mnie ( Was?) nie lubieli ( AS i AC).
3. Wizja miejsca doskonałego do takich celów. Póki co sprawdza się tutaj, pomimo, że na dorobku, ale trzeba zasuwać jak Reksio. Stąd i te idące już w tysiące wpisy. Chętnie bym zmienił nick, by bardziej nie przytłaczać, jednocześnie robiąc dalej za Kaowca, bo to miejsce ciągle potrzebuje takiego gamonia.

Taka tam chwila szczerości po myszatej. Może zniknąć, bo to bałagani :)
Przecież to jasne :)
Widzisz oczywiście, ze wspieramy Ciebie jak możemy. Ku swojej uciesze również :)
Zwłaszcza, że w "tamtym miejscu" wyszło jednak na Twoje. Tylko pierdy o "kablu". Kurczę, szkoda, bo jednak kibicowałem i nadal kibicuję wszelkim wywrotowcom.

ps. myszatej nie uzywam. Teraz Bojan Toporek :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

vasa

Natchnąłeś mnie.
Poszedłem do szafy a tam kupa zapomnianej myszatej.
Wasze zdrowie!
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jajacek1410

Cytat: vasa w Październik 28, 2014, 23:12Poszedłem do szafy a tam kupa zapomnianej myszatej.

Dlaczego ja nie mam takiej szafy? Nic się nie uchowa :(
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

a) za mała szafa,
b) zbyt rzadzkie dostawy.

gratefullde

Trzeźwym cza być ;) Jutro Arku odwiedzam Twoje miasto, ku pamięci przodkom ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


gratefullde

na różowo please, dzięki ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Nie zdążę. Właśnie wymieszałem żółty z niebieskim. Jak teraz uzyskać różowy?

elem

Offtopy są solą każdego forum, ale czas na kolejną zagadkę.

Opiszę wokalistkę czterema miastami związanymi z jej życiem:

Początki - Słupsk
Debiut - Opole
Uczelnia - Boston
Aktualnie - Chicago

Dodam, że nie spotkałem jej płyt na winylu, niestety. Ewentualna podpowiedź po 21.00.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

Pozdrawiam, Wireless