Konkurs fotograficzny- vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 06, 2015, 15:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ogłaszam niniejszym drugi konkurs foto! Nagrody- za sprawą dwóch tajemniczych darczyńców- oto oni:



...stanowi solidnie wykonana skrzynka na winyle, oraz najnowsze dwupłytowe, winylowe wydawnictwo ZAZ. Nagrody są nowe, nieużywane. Zwycięzca konkursu wybierze pierwszy, ten który zajmie drugie miejsce otrzyma tę, której nie wybrał autor najlepszej pracy konkursowej. Obaj mogą zamienić nagrodę na jedno wydawnictwo, które zostanie w tym konkursie w puli nagród: http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=426.0

Nagrody:






                                     klik w zdjęcie powiększa je.

Założenia konkursowe:
-Obiekt-tylko gramofon, tylko magnetofon szpulowy, tylko amplituner vintage- lub ich podniecający fragment. Na zdjęciu jest tylko jeden bohater, tło jest rozmyte, nieczytelne, nie konkuruje z bohaterem. Zdjęcia na których ktoś pokaże całą wieżę i jeszcze żyrandol i firanki- nie będą brane pod uwagę. Sorry!
- Zdjęcia w dowolnej technice, wielkość minimum 2000 x 2000 pix.
- Zdjęcia wrzuca tylko ich autor i zakłada się, że tak jest, jeśli się tutaj znajdą.
- Zakłada się również, że najwyżej oceniany będzie profesjonalizm, artyzm, ale może się zdarzyć, że  wygra zdjęcie na dzikusa zrobione komórką- bo będzie miało w sobie COŚ.
- Jeden użytkownik może wrzucić 5 zdjęć, może żonglować swoimi zdjęciami na bieżąco, wycofywać, wklejać w to miejsce inne do terminu 10 dni przed zakończeniem konkursu. Po tym czasie zdjęcia będą podlegać punktom a,b,c poniżej.
- By konkurs uznać za ważny musi wpłynąć minimum 7 prac. Prace nie będą podlegać w takim przypadku punktom a,b c- chyba, że ktoś się indywidualnie zgodzi.

Użytkownik, który zgłosi swoje prace w konkursie zgadza się na nieodpłatne ich wykorzystanie:

a) jako potencjalny nagłówek, logo, tło, motyw dla tego forum,
b) prace, oczywiście podpisane,  mogą zostać skopiowane do działu galeria audiomaniaka, by zasilić  zasoby tego forum,
c) prace mogą być modyfikowane, przerabiane na potrzeby tego forum.

Termin przyjmowania prac - 13 lutego b.r.
Wysyłka nagród tylko na terenie EU.


p.s. Tak wyglądała poprzednia edycja konkursu:
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=330.0

frywolny trucht

#1
To może ja na zachętę wrzucę dwa zdjątka? Właśnie przyszedł i ryjek mi się cieszy bo ramię, talerz, mechanizmy są w porządku, automatyka działa idealnie, a naczytałem się, że potrafi przysporzyć  problemów...

Chyba trzeba podumać nad pikselami, może to jest problem u Państwa, by raźniej się tutaj zaprezentować?



1 i 2

merlin1973

#2
Coś takiego....


3
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Frywolny chyba fotografa zatrudnil  ;D

frywolny trucht

Nie uwierzysz, ale wypluła to komórka.

wojtek41

To musze pogadac z moim iphonem  ;D

frywolny trucht

Doszło do tak absurdalnej sytuacji, ze jak ktoś marudzi na moje rendery 3D, że mało romantyczne na przykład-pomimo jakiejś tam znajomości Photoshopa, bezczelnie wrzucam obrazek do telefonu, trzy ruchy i nagle postrzeganie tego samego zmienia się diametralnie. LG G3. Taka komedia.

merlin1973

#7
...cd.

4
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

#8
cd.3

5
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Będę musiał się bardziej postarać :)

merlin1973

#10
cd.4

6
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

#12
cd.5

7
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Fojne :D Masz u mnie butelkę zimnego ;)
Eee... Może w ferie coś zrobię... Uśmiechnę się do taty, aby pierścienie makro przywiózł ;D

frywolny trucht


frywolny trucht

#15
...a jak nie chcecie, to sami sobie ze Sławkiem ten konkurs wygramy :)

8



9



Jakub

#16
Dwa ode mnie.

10 i 11

frywolny trucht

No i pięknie! Oj przydałby się ten Red do testów  :-*

Jakub

Cytat: frywolny trucht w Luty 09, 2015, 20:51Oj przydałby się ten Red do testów

Mój Red jest trochę zdewastowany, bo musiałem chałupniczym sposobem przerobić mocowanie. Dlatego Ci nie wysłałem.

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Luty 09, 2015, 20:51No i pięknie! Oj przydałby się ten Red do testów 

Zobaczę jutro w jakim stanie ten Red jest u syna na gramiaku to Ci podeślę jak by co. Ale nie liczę na wiele, młodzi to inna kultura...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jakub

Jakby co, mam drugą igłę. Ma jakieś 500h przebiegu.

frywolny trucht

Próbowałem pożyczyć swojego Reda, którego z gramofonem wydałem koleżance- żeby się uczyła analogu, a ta po świecie zasuwa- zamiast nasiąkać zapachem winyla!

frywolny trucht

W piątek. Ten piątek- mija termin zgłaszania prac!
Aparaty, komórki w dłoń!

frywolny trucht


wojtek41

#24
Niech bedzie wiekszy wybor  :)

13 , 14 , 15, 16 i 17