Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

Cytat: miniabyr w Wrzesień 20, 2018, 21:36
Będziemy kanalizować złe emocje w audio  które nagromadziły się przez ostatni rok .
w kim ?
gdzie ?
nie odczuwam

frywolny trucht

Cytat: miniabyr w Wrzesień 20, 2018, 21:36kanalizować

Powstaniec...
p.s. Grzegorz, żeby się lać nie trzeba żadnych idei. Sekcje kibolskie kojarzysz? Szacun na dzielni starczy.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 20, 2018, 21:38
Cytat: miniabyr w Wrzesień 20, 2018, 21:36kanalizować

Powstaniec jeden się znalazł...

No akurat w Sobieskim to czuję się jak w kanale !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

No licytujmy  się co jeszcze zrobimy a  i tak efekt będzie jak w zeszłym roku czyli mizerny ! ....Ech tylko ta pisanina nam zostanie  :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Tak zupełnie poważnie AVS mam w sumie pompce. Rok temu byłem z kumplem bo dawno nie był, chciał się rozejrzeć, może coś wybrać do testów i zakupu- i mogłoby mi starczyć na 3-4 lata swobodnie. Jestem bo jestem, żeby forum nie było aż takim ostatnim outsiderem, gdzieś na głębokim poboczu świata audio. To znaczy łudzę się, że rokroczna relacja powoduje, że nie odpadamy od głównego nurtu :) Ale tak osobiście i prywatnie to dużo bardziej sobie cenie spotkanie z wami, a najlepsze co mi się przydarzyło w ramach AVS to bycie z towarzystwem okołoforumowym u miniabyra.

Fantastycznie wspominam też zjazd u pmcompa. To jednak zupełnie co innego niż pierdaczenie przez interneta, czy zwiedzanie kanałów w Sobieskim.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub

Ja nigdy nie byłem. Mam nadzieję w końcu dotrzeć.

miniabyr

5 litrów bimbru . Mówi wam to coś ! ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

No nie mów, że nie słuchaliśmy muzyki  8)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 20, 2018, 22:01
No nie mów, że nie słuchaliśmy muzyki  8)
Czeka teraz . Nowa ,wiosenna dostawa była. ...........a że ja mogę tylko na to popatrzeć ,to jest dla gości i innych zjaw.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

Zabukowałem hotel i bilet do WAW.  :D
Bedę od piątku.
Jeżdżę od kilku lat chyba bardziej po to żeby odczarować "audiofilskie księżniczki", o których wyją pisemka branżowe i inne lobbysty a w wersji live to zwykłe (tylko drogie) żaby.
Czego by nie mówić - jest to doroczny przegląd tego co się w branży dzieje a spotkania w realu - bezcenne.
Jeszcze kilka lat temu latał bym z bejsbolem a teraz -wchodzę, słucham i ewentualnie szybko wychodzę.
(przepraszam niewiasty) Mój pierwszy szef zawsze mówił "nie mów brzydkiej kobiecie, że jest brzydka".

ps. Może jakieś spotkanko w sobotę wilczurem ?

malg


vasa

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 20, 2018, 21:08
Spoko. Może jeszcze dino na prawe skrzydło i nikt na korytarzu Sobieskiego nie przejdzie.
[emoji967][emoji967][emoji967]
[emoji3]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Cytat: vasa w Wrzesień 20, 2018, 22:48Spoko. Może jeszcze dino na prawe skrzydło i nikt na korytarzu Sobieskiego nie przejdzie.

Chcesz być 1go w MUC ? >:D

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 20, 2018, 23:01Ale wyrywni...

CCC (cena czyni cuda) - im bliżej terminu tym wszystko droższe.
A jak chcemy towarzystwo w...wić to trzeba zrobić koszulki i w nich radośnie paradować   ;D

Bartolo

Cytat: dino w Wrzesień 20, 2018, 23:07to trzeba zrobić koszulki i w nich radośnie paradować
Te o tym myślałem.. :) takie z logo QJP... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

vasa

Cytat: dino w Wrzesień 20, 2018, 22:52
Cytat: vasa w Wrzesień 20, 2018, 22:48Spoko. Może jeszcze dino na prawe skrzydło i nikt na korytarzu Sobieskiego nie przejdzie.

Chcesz być 1go w MUC ? >:D
A rzeczony MUC to co jest [emoji15]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino


dino

O QJP można pomyśleć - ja czasami robię koszulki we Wrocku :)
Można z przodu am a z tyłu QJP
Poniżej na szybko wersja przód i ew przód tył.

christo

Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 21:29nie wiem co o tym sądzić

tutaj:
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=132.msg192484#msg192484
była inforamcja ze nie zyje  - Wally Malewicz, ale bez podania żródła
Informację na swojej stronie podał m.in. Michael Fremer
Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 21:29
na stronie AVS 2018 - jest napisane ze to jedna z atrakcji
https://www.audioshow.pl/smin,seminaria_i_prezentacje.html  (trzecia prezentacja)
to albo duch będzie występował i "nieziemsko" lub "duchowo" przedstawiał kalibrację gramofonu
albo ta info o jego śmierci to jakiś fake
Zwróć uwagę na daty
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

McGyver

To wszystko jest nieaktualne, jeszcze z ubiegłego roku. Pytałem Adama Mokrzyckiego, odpowiedział że update będzie pod koniec miesiąca. Przejrzyjcie wtedy listę wystawców w Sobieskim.

malg

Cytat: McGyver w Wrzesień 21, 2018, 10:03
Przejrzyjcie wtedy listę wystawców w Sobieskim.
wystawiasz się ?
milo będzie poznać :)

cdt

Miałem nie iść ale jak McG się wystawia to wpadnę  ;D też chętnie poznam