Arcy intymny wątek muzyczny

Zaczęty przez gratefullde, Wrzesień 08, 2018, 17:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Wiem, że nie każdy napisze w tym wątku ale może choć część... Zdajmy sobie sprawę, że sexualność jest i nic tego nie zmieni. Tacy jesteśmy a skoro tacy jesteśmy to naturalnym zdaje się interakcja między człowiekiem a słuchaczem... Czy wywołuje ona emocje? Jakie? Czy być może (nie twierdzę, ze zawsze) sexualne?
Sam mam różne odczucia ale jednak jednoznacznie są wykonawcy którzy wprowadzają mnie w stan ... hm... podwyższonej gotowości... I nie powiem... nie wstydzę się tego ale muzyka potrafi we mnie wywołać stan uniesienia... Ale ja kocham muzykę :)
Watek jest niszowy i pewnie taki pozostanie bo ludzie emocjami nie chcą się dzielić ... zatem... kropka?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2018, 17:23kropka?

Czemu?
Ja się nie wstydzę, że mi dyga jak tylko usłyszę tercet w sombrerach   >:D

gratefullde

Cytat: LampowY w Wrzesień 08, 2018, 17:26Ja się nie wstydzę, że mi dyga jak tylko usłyszę tercet w sombrerach 

I dokładnie na Ciebie liczyłem ;D. Proszę pozdrów Małgorzatę. Ale przyznasz, że wątek jest interesujący?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2018, 17:30Proszę pozdrów Małgorzatę. Ale przyznasz, że wątek jest interesujący?

No ba!

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

A mi opada kiedy słyszę  miszcza Zenka Martyniuka . ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Cytat: miniabyr w Wrzesień 08, 2018, 23:34Vasa jak miło że używasz -)
Ale staram się nie nadużywać.
Jedynie w chwilach wielkiego uniesienia.
I to niekoniecznie intymnego :)
Kiedyś za taki kawałek robiła Samba Pa Ti
https://www.youtube.com/watch?v=-mKCYR_tJYE
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

O, widzę że na szczęście wiekszość wypowiedzi jest interesujących i w sumie o to chodziło :) Czyli znaczek qjp jest w obiegu :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

malg


malg


malg


il cattivo


malg


malg


malg

kurna a na tym byłem 13 razy w kinie
a słuchałem tego 1000 razy
niezmiennie mam łezkę z oku (nawet teraz, qurka .... z rana)
oczywisci trzeba znać konteks z filmu

https://www.youtube.com/watch?v=0mH23CAV7jE

gratefullde

Bardzo ładnie Grzesiu, bardzo ładnie. Dzięki.
Kto się jeszcze odważy? [emoji4][emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Co tu dużo pisać, tego trzeba posłuchać.

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Andrzejowi chyba chodziło o uniesienie erotyczne. Postawienie masztu, a nie jakieś tam wzruszenia. I dlatego mam kłopot, żeby tu coś napisać. To co ucho usłyszy i mózg przetworzy nijak u mnie nie miało i nie ma powiązania z moją męskością. To znaczy muzyka może efektywnie wspierać to co się zobaczyło, albo dotknęło, ale żeby coś zaistniało u mnie na linii ucho- kuśka? Nie kojarzę  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2018, 16:56
Andrzejowi chyba chodziło o uniesienie erotyczne. Postawienie masztu, a nie jakieś tam wzruszenia. I dlatego mam kłopot, żeby tu coś napisać. To co ucho usłyszy i mózg przetworzy nijak u mnie nie miało i nie ma powiązania z moją męskością. To znaczy muzyka może efektywnie wspierać to co się zobaczyło, albo dotknęło, ale żeby coś zaistniało u mnie na linii ucho- kuśka? Nie kojarzę  ;D
Arku, frywolności ty moja. Uniesienia jedne i drugie się łapią do wątku.
Pisz i wzruszaj... się i nas [emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

A, zapomniałem!
Ja wzruszam się jeszcze bardzo przy muzyce filmowej  :)