denon dvd 3910

Zaczęty przez kawosz, Wrzesień 10, 2016, 17:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

malg

przyznam sie ze u mnie 3910 stoi i się kurzy, bo nie mieści mi sie w żadną przegródkę, Qfa  >:(
nie mogę go podłączyć, musze przerobić ołtarz  :-X

gratefullde

Cytat: masza w Listopad 08, 2016, 19:58To znaczy, że dobrze gra.


Nie. Bo mam płyty do wymiany ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa



Cytat: gratefullde w Listopad 08, 2016, 20:06
Cytat: vasa w Listopad 08, 2016, 20:00Moje słowa

Twoje oj Twoje ;)

Ja jak czasem coś palnę to potem przez tydzień mnie uszy ze wstydu palą :( :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Listopad 08, 2016, 20:10Ja jak czasem coś palnę to potem przez tydzień mnie uszy ze wstydu palą 

Ja też tak mam ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Cytat: masza w Listopad 08, 2016, 19:58To znaczy, że dobrze gra.
Aż za bardzo rozróżnia . Kupiłem dwie płyty na AVS i to jest porażka . A denonik śmiga jak ta lala ;D

gratefullde

Cytat: kawosz w Listopad 08, 2016, 20:17
Cytat: masza w Listopad 08, 2016, 19:58To znaczy, że dobrze gra.
Aż za bardzo rozróżnia . Kupiłem dwie płyty na AVS i to jest porażka . A denonik śmiga jak ta lala ;D

Mam to samo... SACD od Tomka przyszły i E.S.T. Live In Hamburg... Denon daje radę ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: kawosz w Listopad 08, 2016, 20:17Kupiłem dwie płyty na AVS i to jest porażka . A denonik śmiga jak ta lala

Jak żeś upchał winyle do tego odtwarzacza DVD?  :o

kawosz

Cytat: masza w Listopad 08, 2016, 20:25Jak żeś upchał winyle do tego odtwarzacza DVD? 
Single powkładałem ;D

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Cytat: kawosz w Listopad 08, 2016, 18:24
Cytat: vasa w Październik 31, 2016, 23:00Wiedziałem że ktoś to w końcu zauważy
E tam denon wymiata ;D . Sam jestem w szoku ;D . Albo mój tor analogowy jest do bani
Darku ale Ty grasz w wersji zlampizowanej z dedykowanym preampem przez jego wejście mikrofonowe?

Ja się planuje do Ciebie wybrać by porównać mój model z Twoim po wyjściu Audio, tak jak to można zrobić bez preampa w innych systemach.

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kawosz

#837
Cytat: Piterski w Listopad 09, 2016, 13:38Darku ale Ty grasz w wersji zlampizowanej z dedykowanym preampem przez jego wejście mikrofonowe?
Tak .
Zapraszam Piotrze . On pod zwykłym wejście również gra zarąbiście :) i wcale dużo nie trzeba robić . W Piątek jadę do Wrocławia po PR 99 ;D .

kawosz

Cytat: malg w Listopad 08, 2016, 19:55Co ty chcesz od swojego analogu ! Byłem słuchałem - jest OK, co prawda REVOX - lepiej (pamietam tego Brubecka z Carnegie Hall)
Ta płyta to śmiga chyba na każdym nośniku ;D . Ale masz Grzesiu rację 36 fajnie nagrywa . A może być teraz jeszcze lepiej . G 36 ma wejście mikrofonowe ;D . Wiozę go w piątek do Wrocławia :)

gratefullde

A ja sobie dzisiaj włączyłem Denona w roli transportu. Czyli podłączyłem go do DAC a Mac Gywera Protagonist. Miał on nie tak dawno temu wymieniane kondensatory na Miflexy, nasze krajowe wyroby. Kondensatory wygrzewałem bardzo długo w torze słuchawkowym. Dziś debiut na kolumnach i...  bardzo pozytywnie. Wrażenie mam takie, że przybyło masy w dźwięku, dynamiki oraz takiej energii. Genialna szczegółowość i plastyczność.
Polecam Denonka w roli transportu :-)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

Sprzedam swego Denona DVD 3910. Wymienione gniazda RCA na srebrzone CMC.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

rudy-102


Melepeta

Za dużo tego. Zostają tylko te klocki, na których słucham. Reszta idzie do ludzi. No z wyjątkami kilku rodzynków.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

paul_67

Szkoda,że nie czarny.Takie sreberko mi nie pasuje do całości :)

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

rudy-102

Szybko Ci poszło. Mój srebrny jeszcze stoi, ale nie miałem czasu zająć się sprzedażą na poważnie.

Melepeta

Zadzwonił gość i powiedział, że już dwa tygodnie go szuka. No ale jak wszystkie wykupione przez nas ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

tatachabera

Na europejskich ebajach ceny powyzej tysiaka + przesylka
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

kawosz

Napompowaliśmy balon  ;D

rudy-102

Cytat: tatachabera w Listopad 28, 2016, 21:39
Na europejskich ebajach ceny powyzej tysiaka + przesylka
Jakby ktoś jeszcze chciał to mam za 130 euro + przesyłka.