Czy posiadacie jakieś zabytkowe autko poniżej 1992r

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 03, 2019, 16:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie

Cytat: il cattivo w Czerwiec 13, 2020, 00:39z gumy Turbo
Niezapomniany zapach i aromat. Kilka razy w życiu złapałem się na tym, że poczułem zapach do bólu przypominający ten z gumy Turbo. Ciężko mi to opisać słowami. Wierzę, że wiecie o co mi chodzi.

tomcio

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 13, 2020, 08:50Jest jeden na otomoto

Ten jest nowszy, z lat 1997 - 2002.

Citroen XM to zupełnie inne auto, wcale nie podobne do Saturna, dużo większe i czterodrzwiowe :)=
Jak zrobię ładną fotkę mojego Saturna to zamieszczę.


nosferartur

Co prawda nie mój, ale w rodzinie. Fura młodszego brata.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Alexander


nosferartur

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

GregWatson

A co z boku ma taką łatkę na prawej burcie? Strzelali do niego? 😀
Trochę tego i trochę tamtego też.

Mikut1982

No niezła bryka..  wiesz  może jaka pojemność?

vasa

Cytat: GregWatson w Czerwiec 13, 2020, 14:21
A co z boku ma taką łatkę na prawej burcie? Strzelali do niego? [emoji3]
To tylko wyjście awaryjne.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Cytat: Mikut1982 w Czerwiec 13, 2020, 15:06wiesz  może jaka pojemność?
Lincoln Continental Mark V miał silniki w dwóch pojemnościach 6,6 i 7,5 obydwa oczywiście V8
Nosferartur popraw mnie jeśli coś pomyliłem i zapytaj młodego, który silnik tam tkwi.

Kangie


nosferartur

Cytat: Alexander w Czerwiec 13, 2020, 15:59Lincoln Continental Mark V miał silniki w dwóch pojemnościach 6,6 i 7,5 obydwa oczywiście V8
Nosferartur popraw mnie jeśli coś pomyliłem i zapytaj młodego, który silnik tam tkwi.

Przepraszam, że trochę późno, zrobiłem sobie jednoosobową imprezę korona wirusową i popłynąłem. To jest ten mniejszy 6,6 z 1978r.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

nosferartur

Cytat: GregWatson w Czerwiec 13, 2020, 14:21A co z boku ma taką łatkę na prawej burcie? Strzelali do niego? 😀


Greg nie wiem, czy o tę samą prawą chodzi, ale to chyba jakieś skrzela są. Może to oddycha pod wodą. Brat nic o tym nie mówił.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Mikut1982

Wczoraj na spacerku znalazłem żuczka.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Robione w nocy.  Lampa świeciła przy drodze.. jest autentyczne.  Nie żadna wklejka.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982


Alexander

Idąc Górną Wildą natknąłem się na taki oto pojazd. SAAB 900 Carbrio. Załapuje się do wątku jako auto produkowane było w latach 1986-94


ps. a przy okazji w widocznej za napisem Ekol(ogiczne) Czyszcz(enie) nieco odrapanej kamienicy na parterze chłopaki a Acid Drinkers na początku lat '90 odpalili Acid Shop - takie tam...płyty, kasety, skórzane wdzianka  :)

Kangie

Cytat: Alexander w Lipiec 06, 2020, 21:19ps. a przy okazji w widocznej za napisem Ekol(ogiczne) Czyszcz(enie) nieco odrapanej kamienicy na parterze chłopaki a Acid Drinkers na początku lat '90 odpalili Acid Shop - takie tam...płyty, kasety, skórzane wdzianka 
Rozumiem, że to już historia i po sklepie śladu ni ma?

P.S. "Trzaskosia" widać ;)

Alexander

Tak, to historia sprzed wielu, wielu lat. Sklep o ile mnie pamięć nie myli nieco później funkcjonował bliżej Starego Rynku przy ul.Długiej i był tam też "salon tatuażu"...no dziarownia znaczy  :)


ps. x2  8)


vasa

Cytat: Alexander w Lipiec 06, 2020, 21:19
Idąc Górną Wildą natknąłem się na taki oto pojazd. SAAB 900 Carbrio. Załapuje się do wątku jako auto produkowane było w latach 1986-94
Piękne auto. Ten ze zdjęcia wygląda jak nowy.
Swoją drogą to chyba jedno z najbardziej zawodnych autek [emoji53]


[emoji377][emoji1634]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Cytat: vasa w Lipiec 06, 2020, 22:26

Swoją drogą to chyba jedno z najbardziej zawodnych autek [emoji53]


[emoji377][emoji1634]

Może i tak, pewnie też ma problemy ze sztywnością nadwozia, a w późniejszych seriach pękały grodzie silnika. I co z tego?
Patrzysz na takie cudo i mu wybaczasz, bo jak go masz, to go kochasz miłością ślepą i bezgraniczną (do końca portfela przynajmniej...)   :)

vasa

Cytat: Alexander w Lipiec 06, 2020, 22:33Patrzysz na takie cudo i mu wybaczasz, bo jak go masz, to go kochasz miłością ślepą i bezgraniczną (do końca portfela przynajmniej...)   
Ale Ty dalej o samochodzie... Nieprawdaż :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Tak, tak - oczywiście! Choć niektóre prawdy dotyczą wielu dziedzin życia.
Z kolei prawdy też bywają różne... świento, tys i ta no...no wiesz...

Mikut1982

Ja jakis czas temu miałem okazje jechać renault 25 baccara jako pasazer.  Auto było w opłakanym stanie ale poruszało się o własnych siłach.  Nie wstawiam foty.  Ale sprawdźcie sami jaki to był kosmos..  ten środek auta.  Na tamte czasy zadziwiał , zreszta mnie do dziś..