Wokół czarnej płyty

Zaczęty przez frywolny trucht, Kwiecień 29, 2015, 11:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

Cytat: gratefullde w Październik 12, 2017, 19:07
Chodzi raczej o to, że można dziś kupić bardzo dobre lub dobre współczesne tłoczenia ale raczej nie te z Lidla. Prędzej z Biedry choć i tam szału nie ma. Moim zdaniem oczywiście.

Zwykle kupuje sekend hendy.
Ale skusiłem się na biedę i kupiłem 7 sztuk - żałuję.
Co prawda 3 szt się jakby troche obroniły, ale drugi raz nie wejdę nawet po LP, ani do Biedy ani do LDL-a

PiPi

Audiomaniacy z taką kasą a kupują w sieciówkach a fe tfu  :o .

frywolny trucht

Że nie wypada? Jak nie wypada, możecie te same płyty kupować za dwa razy więcej plus przesyłka w nobliwym sklepie w USA.
Podałem link stronę wcześniej. Ja nie mam kręgosłupa. Mnie wszystko wypada  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

PiPi



frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Siec sklepów Biedronka przygotowała kolejną serię płyt winylowych, które będzie można kupić w stałej, promocyjnej cenie 49.99 PLN. Oferta dostępna będzie od najbliższego poniedziałku, 18 grudnia.
Björk – Post
Bob Marley – Legend
Ella Fitzgerald, Louis Armstrong – Ella And Louis
Guns N' Roses – Appetite For Destruction
Hey – Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Diana Krall – Christmas Songs LP
Massive Attack – No Protection
Nirvana – Nevermind
Nirvana – MTV Unplugged In New York
PJ Harvey – Let England Shake
Portishead – Dummy
Public Enemy – Fear Of A Black Planet
Queen – Sheer Heart Attack
R.E.M. – Out Of Time
U2 – How To Dismantle An Atomic Bomb
Amy Winehouse – Back to Black
Dire Straits – Communique
Dire Straits – Making Movies
Pulp Fiction Soundtrack
Sting – The Last Ship
Frank Sinatra – The Best Of
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

pan admin nieuwazny, wczoraj wrzucalem;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Za duże już to forum  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Michał

Czy ktoś już zanabył coś z wydawnictwa UD1S?czyli ulepszony MSFL. Mają w tym roku wydać Evansa i jeśli jest tak dobrze jak piszą,to może trza się zakręcić?

MAC

Pierwsze słyszę  :o
Ale jeśli ma być lepsze od mofinków i Evansy to... TOMASZ!!!!! weź kajet i mnie zanotuj  ;D ;D ;D

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Zależy co będzie na fakturze napisane  ;) ;D

Cytat: elem w Styczeń 06, 2018, 13:51Notować?
Inną razą jednak  ;D

elem

Seria UD1S jest ścisle limitowana. Sprzedają po 1 sztuce i tylko z własnego sklepu. Po 99 USD. Potem ceny rosną, za Santane trzeba teraz zapłacic x5  :o

https://www.discogs.com/Santana-Abraxas/release/9162101
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

#364
99$ za takiego Evansa to spokojnie bym dał tylko nie widzę nic na stronie mofi.

Michał

Opinie są entuzjastyczne i widzę świetna lokata kapitału ;)

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Pewnie będzie w cenie małego samochodu.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

frywolny trucht

Zbierać da się wszystko. Dla samego zbierania. Trzeba uważać, by nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Michał

Cytat: frywolny trucht w Luty 05, 2018, 19:27
https://noisey.vice.com/pl/article/rgp3ny/meeting-the-uks-most-obsessive-vinyl-hoarders
To już jest absurd,mieszkają jak śmieciarze a płyty przechowywane w kuriozalnych warunkach. Grzyby,pleśń,syf i ubóstwo umysłowe.

elem

Ile można słuchać pierwszego tłoczenia  Led Zeppelin za 5 tys. funtów ?  Raz, żeby sprawdzić jak gra :)

Różni są. Jeden był księgowym w  Virgin. Mimo wszystko, szacunek dla panów kolekcjonerów. Przede wszystkim za to, że są szczęśliwi. A taki stan nie jest łatwo osiągnąć.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: Michał w Luty 05, 2018, 20:25
Cytat: frywolny trucht w Luty 05, 2018, 19:27
https://noisey.vice.com/pl/article/rgp3ny/meeting-the-uks-most-obsessive-vinyl-hoarders
To już jest absurd,mieszkają jak śmieciarze a płyty przechowywane w kuriozalnych warunkach. Grzyby,pleśń,syf i ubóstwo umysłowe.


Pasje himalaistów narażających życie potrafisz wytłumaczyć a pasji zbierania płyt już nie?
Sranie w pampersa czy sikanie w bidon nie jest kuriozalne?
Po prostu pasja. Nie jestem w stanie tego zaakceptować ale to rozumiem i szanuję.

  ;D

frywolny trucht

Ze względu na sposób przechowywania winyli, brak szacunku dla kolekcji, tak naprawdę niszczą sami swój zbiór, gotowy jestem założyć, że to jest zbieractwo patologiczne.
http://online.synapsis.pl/Slowniczek/Patologiczne-zbieractwo-i-zespol-Diogenesa.html

W Stanach Zjednoczonych faceci lubią zbierać także. Z racji większych przestrzeni są to np. samochody. Zwożą je na swoje rancho, ale nie remontują, tylko za następną kasę kupują następny cenny wrak. Te kupione niszczeją, facet umiera i spadkobiercy dostają w spadku morze wraków.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93