Profesjonalny serwis elektroniki audio.

Zaczęty przez vasa, Styczeń 18, 2015, 23:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa



Cytat: frywolny trucht w Sierpień 13, 2016, 15:36
sami zmieniacie się w cytat  ;)

Przepięknie to ująłeś :)

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Dr.Silberman

Polecam usługi Pana Jarka:

https://www.facebook.com/cougarspl/?fref=ts

Nie polecam firmy LinnArt, gdyż naprawiali urządzenie przez wiele miesięcy bez skutku. Sprawę załatwił kto inny, diagnoza uszkodzona dioda w zasilaczu. Amatorka.

thomas_XLR

Ja z kolei mogę z czystym sumieniem zarekomendować Audio Azyl w Krakowie. Też miałem dylemat aby znaleźć dobry serwis audio a nie jakiegoś serwisanta typu "panie będziesz Pan zadowolony".... .

Postanowiłem na początku popytać po sklepach i wszyscy mnie odsyłali do Audio Azylu. Większość z nich współpracuje właśnie z nimi.

Oddałem więc uszkodzony przetwornik PCM1794 i po 3 tygodniach miałem naprawiony. Okazało się , że uszkodziłem ścieżkę oraz 1 kondensator podczas lutowania.
Pracują tam 2 osoby  znające się na rzeczy.
2/3 powierzchni pomieszczenia serwisowego zajmują oddane przez klientów do naprawy uszkodzone sprzęty.
Tani nie są ale sumarycznie warto.

Audio Azyl
ul. Batorego 25 lok. 15
31-135 Kraków
tel.: +48 601 225 110

Piterski

Potwierdzam, że znają się na rzeczy ale tani nie są.
Serwisują wiele audiofilskich marek Hi-End.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.