Konkurs - Koło fortuny

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 25, 2014, 21:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Cytat: merlin1973 w Lipiec 27, 2014, 22:49ps.Koło fortuny było moim ulubionym teleturniejem.

Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej. Ale dopasowanie tego to też niezła sztuka. Wszystkiego najlepszego merlin1973.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: GregWatson w Lipiec 27, 2014, 22:47przez cały tydzień będzie teraz posucha.

Może tak na przyszłość- jak ktoś zgadnie dostaje punkt, wtedy dajesz nowy diagram Koła Fortuny itd.

Kto bedzie miał najwięcej punktów na koniec tygodnia, ten wygrywa. W razie remisu - dogrywka.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Merlin, najlepszego!

Nie wiem na ile ci pasuje  zaproponowana zwycięzcy muzyka, ale być może humor poprawi  dodatkowa płyta w puli:
Laroux "Trouble in Paradise"



Nadal do wyboru jest jedna pozycja. Poszerzeniu ulega możliwość wyboru.

Gratulacje!

merlin1973

Wielkie dzięki koledzy !!! mi to zajeło około 10 minut -poprostu znałem to  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Dodam, że płyta jest winylowa, nowa, prosto z wiadomego sklepu. Nowość.

Merlin- wybierz płytkę, a na priv poproszę adres do wysyłki. Rozumiem, że czeka mnie poszerzenie horyzontów o wysyłkę do Niemiec? Jak to najlepiej zrobić?

merlin1973

Myślę,że POCZTĄ POLSKĄ , a z wyborem płyty moge się wstrzymac do jutra?
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

OK. Tylko w środę wyginam na 1,5 tygodnia do hrabstwa Kent, a ponieważ wszystko na ostatnią chwilę...
Może być ciasno z czasem na skok na pocztę kochaną.

No właśnie. Może ktoś zna jakieś  winylkowe sklepy z mega promocjami w Londynie? Będę haczył o tę podrzędną mieścinę :)

kangie

Gratulacje, Merlin!
Nawet nie zdazylem pomyslec. Ale nie odgadlbym i tak.

frywolny trucht

Jeszcze:
1. Greg ma w zwyczaju zamykanie wątków. Gdyby ktoś miał propozycję fajnego sklepu w Lądku Zdroju- proszę na priv.
2. Do końca wakacji jedziemy twardo obecną regułę konkursową. Raz w tygodniu. Nie wiem jak Wy, ale uważam, że Greg jest świetny i dopóki go to nie zmęczy- niech nas łamie kołem :)

kangie

Greg to mistrz!!!

Frywolny, udanego wyjazdu i wypoczynku.

GregWatson

Dzięki wszystkim za wsparcie. Jest mi ono szczególnie potrzebne po wczorajszej sromotnej porażce. Może się podniosę do niedzieli. :'(
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Konkursy organizujesz świetne. A tego wczorajszego nie traktuj jak porażkę. Dla mnie to było nie do odgadnięcia. Gratulacje autorowi oraz zwycięzcy. Jest za co, w obu przypadkach :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Waluch

gratulacje merlin1973

Cassandra dzisiaj dojechała do nas, dziękuję ! Muszę pochwalić sposób pakowania płyt do wysyłki.
Najstarsi Japończycy z ebay-a i ludzie z Amazonu tak solidnie nie pakują płyt.  ;D

frywolny trucht

Cytat: Waluch w Lipiec 28, 2014, 11:38
gratulacje merlin1973

Cassandra dzisiaj dojechała do nas, dziękuję ! Muszę pochwalić sposób pakowania płyt do wysyłki.
Najstarsi Japończycy z ebay-a i ludzie z Amazonu tak solidnie nie pakują płyt.  ;D


A dziękuję, dziękuję. Nigdy nie wysyłałem przedtem płyt, stąd spore obawy w jakim stanie dochodzą do Was.
Cieszę się, że wszystko jest OK. Usztywnienie z kartonu Heinekena, zamiennie z tym po Okki Nokki, plus naklejka  >Ostrożnie<  jednak działa. Super!

2. Dzięki kangie :)

3. Sorry za OT. Już spadam.



merlin1973

Wybieram płytę---
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Kiedy bedzie nastepny konkurs  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Pierwsze sygnały co i jak dotrą w sobotę a zaczynamy w niedzielę o 18.oo
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Dzięki za info ;) ;) ;) już trenuje ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

Two-FacedGirl

Błagam tylko nic w stylu
"40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach"  ;)

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/40_synów_i_30_wnuków_jeżdżących_na_70_oślętach

Merlin gratuluje, zgadłeś błyskawicznie
Pozdrawiam

GregWatson

Tak, tak. Podaj nazwę polskiego zespołu gdzie pada liczba 140.  ;D

Okres wakacyjny jakoś myślę przebrniemy spokojnie a od września zacznie się dziać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Cytat: GregWatson w Lipiec 31, 2014, 18:29Podaj nazwę polskiego zespołu gdzie pada liczba 140.
A może byc 1 000 000 ? :)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Cytat: Two-FacedGirl w Lipiec 31, 2014, 18:13zgadłeś błyskawicznie
Dzięki, za to nad innymi ślęczałem wiele godzin:)
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Nazwa zespołu związana z gwałtami i morderstwem.
.
.
.
.
.
.

SEX PISTOLS
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Chyba nazwa zespołu związana z .... przyjemnością i z 07 zgłoś się!!!
Pozdrawiam S.CH.

elem

Cytat: merlin1973 w Lipiec 31, 2014, 18:35A może byc 1 000 000 ?

Milion Bułgarów. Merlin, dajesz fanta !
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe