Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Mam go ze dwa lata. Może nietypowy wygląd ale jak na taką kasę to i tak jest bardzo dobry. Czyta gęste pliki dsd, dsf zresztą w części o DAC-ach jest opisany szczegółowo..
Wygląd - kwestia gustu.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

kazan

Dopiero co był licytowany , przestałem śledzić przy cenie powyżej 700 . Coś z nim nie tak , czy znowu jakiś przekręt  ???
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


rudy-102


Jakub

Hahahaha, najlepsze jest zdanie w opisie, żeby się nie dać nabrać na inne drogie produkty audio voo doo, które dają co najwyżej efekt placebo  :o


Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

MAC

Tu nie ma co drzeć łacha  :) Przez kilka dnie płytki u mnie gościły  8)
Coś się działo. Nie wiem czy z dźwiękiem czy w głowie ale coś było. A to już coś  :D

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


rudy-102

Cytat: masza w Listopad 06, 2017, 22:02Przez kilka dnie płytki u mnie gościły
Gdzie je kładłeś? Pod kolumny?

MAC

Różnie. Wydawało mi się, że najbardziej "robiły" na trafach wyjściowych końcówek.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Tak czytam o Twoich przygodach i nabieram dużej ochoty na taką maszynę :) . To drogo czy tanio ?

GregWatson

Ten Soniak był jeszcze wystawiony na alle o 300 zł taniej ale widocznie coś mu się przypomniało i szybko zmienił zdanie. Mimo tego wydaje mi się to atrakcyjne, wysoki model i cała kupa kaset a one tanie nie są. Może się trochę potargować i łyknąć ten magnetofon z całym dobytkiem.
Ładne granie - mi się to bardzo podoba. Wysoka jakość. Choć mam całkiem dobry magnetofon Pioneer CT-959 to i tak tego DATa nie żałuję.
Trochę tego i trochę tamtego też.


frywolny trucht

http://allegro.pl/magnetofon-cyfrowy-sony-dtc-60es-dat-gwarancja-2-i7006886682.html
Ale- rozumiem, że jedno oczko niższy model- 59ES już tylko 7 stówek:
http://allegro.pl/magnetofon-cyfrowy-sony-dtc-59es-dat-gwarancja-i7006884827.html

Ocho! Sporo pierdololo ukryto pod klapką  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

1000 zł ale bez kaset. Jednak ponad 100 kaset za 600 zł to dobry zakup. (6 zł lub taniej za szt.)
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

dobrze, ze nie mialbym czego na tym sluchac, to nie musze kupowac;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tatachabera

Posiadam model DTC-57ES - jestem bardzo zadowolony.
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS