Oppo 103eu

Zaczęty przez gratefullde, Sierpień 27, 2016, 13:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

piorasz

Cytat: gratefullde w Wrzesień 03, 2016, 17:02Może faktycznie Rapsberry

I koniecznie taką maskotkę w postaci pieska z kiwającą główką postaw na nim. Będzie High End :)

MAC

Cytat: piorasz w Wrzesień 03, 2016, 17:45Będzie High End

Na tym forum (a jestem na nim od początku) tylko jedna udzielająca się osoba szuka hajendu (i nie jest nią gratefullde).
Cała reszta szuka muzykalności w sprzęcie.

gratefullde

Cytat: piorasz w Wrzesień 03, 2016, 17:45
Cytat: gratefullde w Wrzesień 03, 2016, 17:02Może faktycznie Rapsberry

I koniecznie taką maskotkę w postaci pieska z kiwającą główką postaw na nim. Będzie High End :)
;-)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

To jet forum taniofili raczej :) Acz masza ma myszy grające i kto wie? Może ten piesek też może mieć sens- jak mu w dupę śrutu nakłaść?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

piorasz

Cytat: masza w Wrzesień 03, 2016, 17:56Na tym forum (a jestem na nim od początku) tylko jedna udzielająca się osoba szuka hajendu (i nie jest nią gratefullde).
Cała reszta szuka muzykalności w sprzęcie.


To super. To tak jak ja. Myślę , że będę tu stałym bywalcem :)

piorasz

W takim razie zacznijmy od początku.
gratefullde.
Jeśli jesteś ze Górnego Śląska to wpadnij do mnie z tym Protagonistem - podepniemy do mojego Oppo 105 D
np z dyskiem zew usb do niego wpiętym lub druga opcja wpięcie po usb w Twoim Dac-u do Daphile którego mam na terminalu HP.
Wierz mi to będzie dla Ciebie cenne doświadczenie.

robiz

Cytat: gratefullde w Wrzesień 03, 2016, 16:43Co nie zmienia faktu, że potrzebuję czegoś do plików .

Jeżeli Oppo na razie "odpuszczone" to tanim sposobem na wejście w świat plików jest w samej rzeczy Logitech Squeezebox:
http://allegro.pl/logitech-squeezebox-classic-wi-fi-ideal-radio-i6465501981.html
http://allegro.pl/logitech-squeezebox-duet-i6452596881.html

Do tego ten daczek co u ciebie siedzi i jest gitara. W samej rzeczy jest to bardzo niedoceniane urządznei,niestety nie jest już produkowane.
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

frywolny trucht

Mieć LSC to jak pieścić paltona za uszkiem  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Niestety nie jest to ustrój skończony. Trzeba zadbać o połączenie ze stołem, co ma-ponoć- olbrzymie znaczenie.
Albo kasa w błoto. Albo hajend.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: piorasz w Wrzesień 03, 2016, 18:19
W takim razie zacznijmy od początku.
gratefullde.
Jeśli jesteś ze Górnego Śląska to wpadnij do mnie z tym Protagonistem - podepniemy do mojego Oppo 105 D
np z dyskiem zew usb do niego wpiętym lub druga opcja wpięcie po usb w Twoim Dac-u do Daphile którego mam na terminalu HP.
Wierz mi to będzie dla Ciebie cenne doświadczenie.
Dzięki za zaproszenie. Jestem z Wielkopolski. I niestety w najbliższych tygodniach nie znajdę czasu na wyjazd gdziekolwiek. Ale dzięki.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: robiz w Wrzesień 03, 2016, 19:31
Cytat: gratefullde w Wrzesień 03, 2016, 16:43Co nie zmienia faktu, że potrzebuję czegoś do plików .

Jeżeli Oppo na razie "odpuszczone" to tanim sposobem na wejście w świat plików jest w samej rzeczy Logitech Squeezebox:
http://allegro.pl/logitech-squeezebox-classic-wi-fi-ideal-radio-i6465501981.html
http://allegro.pl/logitech-squeezebox-duet-i6452596881.html

Do tego ten daczek co u ciebie siedzi i jest gitara. W samej rzeczy jest to bardzo niedoceniane urządznei,niestety nie jest już produkowane.
Mam myszkę Logitecha i wystarczy ;)
O palantonie nie wspomnę ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

robiz

Twórczość Palantoniny też mnie nie przekonuje ;)

Natomiast ten Logitech to taka "zabawka" co by sprawdzić czy " flaczki " i inne takie Cię kręcą ;)
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

gratefullde

Cytat: robiz w Wrzesień 04, 2016, 10:40Natomiast ten Logitech to taka "zabawka" co by sprawdzić czy " flaczki " i inne takie Cię kręcą

Ja słucham flaczków łejwów itp. Szukam innej, lepszej funkcjonalności w stosunku do komputera + V-link i DAC'a. Smakują te flaczki róznie, zależnie od ich pochodzenia i jakości samej realizacji. Nie ukrywam, że z cyfry wybieram chętniej CD.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

robiz

Cytat: gratefullde w Wrzesień 04, 2016, 13:51
Cytat: robiz w Wrzesień 04, 2016, 10:40Natomiast ten Logitech to taka "zabawka" co by sprawdzić czy " flaczki " i inne takie Cię kręcą

Ja słucham flaczków łejwów itp. Szukam innej, lepszej funkcjonalności w stosunku do komputera + V-link i DAC'a. Smakują te flaczki róznie, zależnie od ich pochodzenia i jakości samej realizacji. Nie ukrywam, że z cyfry wybieram chętniej CD.

Ales gutes ales klar. ;)
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure