Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Bud Powell - The Essen Jazz festival Concert , 1960.

Dźwięk znakomity, muzyka także. Solówki Colemana Hawkinsa rewelka. Wydawca ORG Music, tłoczenie PALLAS (tam gdzie robią Analoque Productions).

https://www.youtube.com/watch?v=Hc0OC6gH9nE
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102

22.6.2018 wyjdzie Garbage 2.0


moon

chyba jeden juz wznawiali, oczywiscie w natloku milionow plyt zapomnialem/pieniedzy braklo;) chetnie bym nabyl
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

A ja sobie kupię. Mam tylko na cd. To jest świetna muzyka z tamtego czasu, a pani wokalistka baaaardzo mi się kiedyś podobała. :)

moon

tez bym kupil, jak nie zapomne i bede mial finanse, praktycznie codziennie wynajduje plyte, ktora bym chcial kupic:) cd tez mam wszystkie te stare
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Cytat: moon w Czerwiec 12, 2018, 15:09praktycznie codziennie wynajduje plyte, ktora bym chcial kupic :)
:)

amati74

 Proszę o jakieś info na temat   LP John  Coltrane' " Chasing Trane" . Warto zakupić? 2xlp 33£
Dziękuję

moon

Trost Records wznawia:

Fisherman's​.​com - Akira Sakata / Bill Laswell / Hamid Drake / Pete Cosey, vinyl-remastering by Martin Siewert


https://trostrecords.bandcamp.com/album/fishermans-com
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Heligoland. Od Tomka. Płyta w jakiejkolwiek postaci winylowej musiała być u mnie... Opinie raczej sceptyczne w necie. Mam w końcu. Leci czas, boję się zajrzeć, aż tu dziś przypływ jakiś... I? System ro..bany. To gra tak, że mam gacie na drugiej stronie ulicy  ;D ;D :o Przestrzeń, głębia, kreacja. CD w czornej doopie!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Abstrahując od tego jak to gra... w kwestii artystycznej.... kocham Massive Attack, ale Heligoland nigdy nie był u mnie wysoko. Nie zrozumcie mnie źle, to dobry album, ale epka Ritual Spirit w czterech numerach kasuje całe Heligoland. Za to kocham MA, goście cały czas poszukują i to w tym kierunku, który mi niezwykle odpowiada.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Michał

Cytat: blackholesun w Lipiec 15, 2018, 02:16
Abstrahując od tego jak to gra... w kwestii artystycznej.... kocham Massive Attack, ale Heligoland nigdy nie był u mnie wysoko. Nie zrozumcie mnie źle, to dobry album, ale epka Ritual Spirit w czterech numerach kasuje całe Heligoland. Za to kocham MA, goście cały czas poszukują i to w tym kierunku, który mi niezwykle odpowiada.
Mam dokładnie tak samo,pisałem o tym już parę razy :)

moon

#961
wreszcie bedzie na winylu, swietny album Blackfilma z Bernocchim

https://www.denovali.com/store/index.php?main_page=product_info&ic=1&products_id=14898

BLACKFILM & ERALDO BERNOCCHI - ALONG THE CORRIDORS
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

w grudniu

https://thevinylfactory.com/news/massive-attack-mezzanine-20th-anniversary-vinyl/

Massive Attack releasing 20th anniversary edition of Mezzanine on 3xLP

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

krzysiek

Nieźle ich [wulgaryzm]. Mi wystarczy ta reedycja, którą już mam.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

pojawil sie preorder na oba LP Kobonga, rynkowa chyba 120 za sztuke, ale mozna znalezc po 95, poki co chyba najnizsza kwota
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

drizzt

09.11.2018 ukaże się zremasterowana reedycja albumu The Beatles aka White Album

W najbogatszej wersji będzie to 6CD + Blu Ray, ale będą też wersje 2LP i 4LP z 27 utworami demo nagranymi w domu Harrisona w maju 68, znanymi pod nazwą 'Esher Demos'.

Szczegóły: http://www.superdeluxeedition.com/news/the-beatles-the-white-album-50th-anniversary-super-deluxe-edition/

Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

gratefullde

Słyszałem dziś fragment w "3"... Oj, będzie fajnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

The three albums by 4AD founder Ivo Watts-Russell's seminal, gothic dream pop project This Mortal Coil receive new reissues this fall. Deluxe editions of 1984's It'll End in Tears, 1986's Filigree & Shadow, and 1991's Blood will be available on vinyl and CD, featuring remastered audio and reimagined artwork by Watts-Russell and Vaughan Oliver. They're due out October 26 via 4AD and are available to pre-order now. 
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

ACT wznowil:

e.s.t. Esbjörn Svensson Trio Strange Place For Snow (Vinyl)
E.S.T. Esbjörn Svensson Trio Seven Days of Falling (Vinyl)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Dobra wiadomość, uzupełnię. To moje ulubione płyty.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

krzysiek

W listopadzie wychodzi remaster CAŁEGO katalogu Kate Bush. Na winylu i CD.

http://katebush.com/news/album-remasters-and-rare-tracks
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Cytat: blackholesun w Październik 04, 2018, 09:49
W listopadzie wychodzi remaster CAŁEGO katalogu Kate Bush. Na winylu i CD.

http://katebush.com/news/album-remasters-and-rare-tracks
Znowu wydatek ! Już widzę pustkę na swoim koncie . Taka to niedola fana -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Cytat: miniabyr w Październik 04, 2018, 10:10
Znowu wydatek ! Już widzę pustkę na swoim koncie . Taka to niedola fana -)

na angielskim amazonie jest przedsprzedaż pojedynczych płyt - nie trzeba zamawiać boxów i wychodzi znacznie taniej
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun