Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Mój trzytygodniowy syn w czasie odsłuchiwania płyty Andrzej Kurylewicz Quintet - "Go Right".Jego mina mówi sama za siebie :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Tomek, dzięki za paczkę.  ;)  Jutro mój faworyt Trzaskowski.... :)
Paweł, gratulacje.  :D

paul_67

Cytat: elem w Sierpień 06, 2016, 21:57Czym skorupka... ;D 
O to chodzi.Nie będę dziecku puszczać discopolo :)
Cytat: wojtek41 w Sierpień 06, 2016, 22:15Paweł, gratulacje.  :D
Dzięki :)


rudy-102


paul_67

Jeszcze może :) Będzie nowy audiomaniak.Ma to w genach :)

MAC

Otóż i ja otrzymałem dzisiaj swoją drugą partie dżezów.
Dziękuję elem!

frywolny trucht

Paweł gratulacje. Odmłodzisz się trochę  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Dzięki :) Ja czekam na kolejne polskie jazzy i słuchamy razem :)

elem

Trzaskowski momentami idealny do usypiania  :)



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Właśnie słucham. Bardzo sie podoba, bardzo.... :)

elem

Seria będzie kontynuowana, wychodzi vol.77  :)

"We wrześniu br. ukaże się w tej serii nowy album Zbyszka Namysłowskiego. Tak się składa, że premiera wolumenu z numerem 77 przypadnie na 77. urodziny naszego wybitnego saksofonisty i kompozytora, jednego ze współtwórców i koryfeuszy ,,polskiej szkoły jazzu". Tytuł tego albumu ,,Polish Jazz – YES" brzmi jak manifest, stempel i ostateczna deklaracja. W Kwintecie Zbyszka Namysłowskiego obok lidera grają: jego syn Jacek na puzonie, Sławek Jaskułke na fortepianie, Paweł Puszczało bądź Andrzej Święs na kontrabasie i Grzegorz Grzyb na perkusji."

http://jazzforum.com.pl/main/news/polish-jazz-druga-szostka

we wrześniu CD, LP miesiąc później
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41


paul_67

Świetna wiadomość! Może dobiją do setki? :)

MAC

Czyli, że co? Następne dżezy w październiku w postaci tylko jednego LP Namysłowskiego?

elem

Nowy Namysłowski to osobna historia. Nieznana jest jest jeszcze data i lista kolejnych wznowień. Przypuszczam, że w tym roku jeszcze nowa szóstka wyjdzie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Szkoda, że tylko jedna szóstka  :)
Apetyt rośnie w miarę...

elem

6 na kwartał  jest ok. Lepiej nie poganiać, niech pracują spokojnie i dokładnie jak do tej pory.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Gdyby tak jeszcze "Lola" się ukazała.....:'(  Wiem, wiem. Inny temat... ;)

elem

Lola to w końcu też Polish Jazz, tyle, że Decca  a nie Polskie Nagrania. Trzeba czekać cierpliwie albo wypłacić kupę kasy za oryginał :)  Zagramy?



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41


wojtek41

Tak przy okazji zapytam czy na CD są jakieś bonusy, względem lp ?

elem

wiem :)

https://www.discogs.com/sell/release/3282923?ev=rb

Bonusów na CD nie ma, ale co by tam miało być? Może jakieś outtakes się zachowały, kto wie...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe