Najgorsze okładki

Zaczęty przez paul_67, Czerwiec 15, 2014, 13:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

.

frywolny trucht


masza

Skąd Ty to bierzesz?
Bo nasuwa mi się jedynie podejrzenie, że masz klucze od mieszkania kalkulacyjnego i ukradkiem cykasz fotki jego kolekcji.
;D

frywolny trucht

W wyszukiwarkę hasło: crappy LP covers.
Albo jeden z działów na pinterest: http://www.pinterest.com/tobytea/crappy-lp-covers/
i Excel wysiada.

Tutaj inna fajna zabawa z okładkami: http://www.pinterest.com/vinylguru/vinyl-gurus-best-sleevefaces/

:)

merlin1973

Cytat: masza w Styczeń 20, 2015, 17:03Skąd Ty to bierzesz?
Nie chciałem tego zdradzac ale jak już ktoś pyta :)  frywolny ma naprawdę dużo płyt, co nie które mają nawet "fajne" okładki :)
sorry musiałem :)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Te z cyckami pożyczam od gratefullde.

Keef98

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 20, 2015, 16:57Marian?
>:(
O co wszystkim chodzi z tym Marianem?! Zaczynam mieć pewne podejrzenia... 

frywolny trucht

Brawo, osiągnęłaś 20 wpisów, można zaryzykować stwierdzenie, ze jesteś forumowo pełnoletnia :)

merlin1973

A chrzciny były już ??? ??? ???
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Chodzi o zwyczajowe pasowanie na audiomaniaka?  Kręcenie suta? Odpuścimy :)

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 20, 2015, 17:36Chodzi o zwyczajowe pasowanie na audiomaniaka?
dokładnie:) każdy to przecież przechodził !!!
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 20, 2015, 17:16Te z cyckami pożyczam od gratefullde.
miałeś nikomu nie mówić ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Już dośc późno więc można...... ;D ;D ;D (chyba,że to już było?)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

To drugie nie było :)
Mocne!

wojtek41

Obie okladki mocne ! Ten wyzej musi sie udac na szkolenie z dmuchania  ;D
Tych ponizej chyba kac meczy  ;D Albo niestrawnosc... :o

Wireless

Jezus Maria !!!!
Nie no - to teraz jest mój numero uno w kategorii najgorszych okładek wszechczasów. Ciekawe, czy autor tego pomysłu jakąś nagrodę za to dostał ... ? Straszne :)
Pozdrawiam, Wireless

merlin1973

Cytat: wireless w Styczeń 30, 2015, 23:46Maria !!!!
Oby Maria tego "dmuchania" nie widziała :)
Pozdrawiam S.CH.

Wireless

Cytat: merlin1973 w Styczeń 30, 2015, 23:50
Cytat: wireless w Styczeń 30, 2015, 23:46Maria !!!!
Oby Maria tego "dmuchania" nie widziała :)
Oj oby :) Nie no - te okładki to totalny dramat ;) Cały czas mnie zastanawia, czy ich twórcy nie mieli jakiegoś takiego nieśmiałego wrażenia, że, kurcze, coś tu nie gra? Oni ślepi byli, czy co ... Wątek 1sza klasa. A już po paru głębszych to w ogóle :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Ja do tego wątku w zasadzie nie zaglądam. To co tu zamieszczacie jest obrzydliwe, kłóci się z moim poczuciem estetyzmu. Brrrr..... Już stąd zmykam ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


miniabyr

Cytat: merlin1973 w Styczeń 30, 2015, 23:27
Już dośc późno więc można...... ;D ;D ;D (chyba,że to już było?)
O Jezu ale czad! Ta waltornia cudowna. Taki plakat jako afisz anonsujący koncert waltorniowy w filharmonii...... Już to widzę oczami wyobraźni ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98


miniabyr

Chyba zrobię sobie koszulkę z tą fotką duetu waltornia_ trąbka. Będę mieć na scenę, będzie to jakaś odmiana od koszulki zespołowej oraz jak zobaczycie gościa na ulicy w czymś takim, to znaczy że to ja.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Na pierwszej stronie jest w większym rozmiarze :)

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !