07 wyprzedany

Zaczęty przez Księgowy, Marzec 23, 2016, 22:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

07 jedzie do mnie! Własnie dostałem potwierdzenie że wysłali . Małe z cieszy. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Byle do wtorku :)  W sumie mógłbym podjechać do nich, ale tak przed świętami nie wypadało przeszkadzać
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

U mnie po cichutku się odbyło :)
Ale powiem Wam, że skromniutkie to wydanie jak za stówkę. Żeby chociaż jakaś wkładka, okładka gatefold, jakieś kody. Nic. Edycja jest limitowana, ale żadnego numeru nie widzę.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Może odpakuj bardziej?  :-)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Cytat: gratefullde w Marzec 30, 2016, 18:07Może odpakuj bardziej?  :-)
...i napisz jak to gra :)

frywolny trucht

No co wy! Sprzedam za pinset!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Ja bym to sprzedał nawet za 50  ;D

gratefullde

masza, nie psuj ludziom radości z posiadania, plisss  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Z ciekawości jednak spytam? Jak gra? Czy gra?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Hurra mam awizo ! Czyli jutro odbieram 07. Hmm chyba kupię wersje na cd aby przekonać sie jak gra. No jak wiecie ja niektóre płyty traktuję czysto kolekcjonersko. Takie zboczenie. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Pierwsze słuchanie. Gra tak jak wygląda :)  Spektakularnie. Dźwiek obecny, duże skoki dynamiczne, rozciągnięcie pasma. Pytanie czy nie za bardzo. Czy to nie jest przesterowane jednak :)
O! Na drugim czy trzecim kawałku,takim wesołym z dancingu odjeżdżają wysokie, po czym nastepują flety, które są przesterowane i wpadają w jakieś rezonanse. Dwa razy przesłuchałem te miejsca i efekty są powtarzalne  :o
Coś tu nie graje...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Drugi raz strona A. Nie jest dobrze, przestery zdarzają się różnym instrumentom, a także w ostatnim na stronie A kawałku, wokalowi. Boję się przełożyć na stronę B.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

na tzw. "grupie winylowej" na facebooku opisano dokładnie ten sam "efekt" z wyłączeniem wysokich tonów i dalej tak, jak opisujesz.
produkt premium, he he
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

MAC

A jak gra płyta Sondy?

Winyle inne niż czarne zawsze włączają mi czerwona lampę.


frywolny trucht

Sama muzyka nie jest taka zła. Zdarzają się i jazz-owe saksy, big bandy nawet :)
To mastering poległ, nie wierzę, że czorny placek będzie grał inaczej. Nie zrobili test pressa, a zrobiliby dwa masteringi?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Z tego co dalej wyczytałem na FB, ten brak wysokich tonów w 4 numerze jest obecny na czarnym i kolorowym winylu oraz płycie CD.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Piterski

Jak dostanę moją czarną to napiszę o swoich spostrzeżeniach. Też powinna już być na poczcie aczkolwiek awiza jeszcze nie mam.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Już lepiej film obejrzeć niż finyl zakupować :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ale jak one, te wysokie, zniknęły, to już w swej otwartości i obecności nie wróciły do końca strony. Choć trudno to jednoznacznie określić, poszczególne kawałki, ściągane z taśmy telewizyjnej, brzmią cokolwiek różnie.
Druga strona jest równiejsza. Mniej fajerwerków.

Miniabyr, soreczka, że zepsułem frajdę.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Ociągałem się, ociągałem, w końcu  mi wykupili i mam spokój :)

MAC

Cytat: frywolny trucht w Marzec 30, 2016, 21:00Ale jak one, te wysokie, zniknęły

Przegraj na Maxella a wrócą :)

il cattivo

A do mnie przyjechała z lekko zagiętą okładką :(

gratefullde

Czyli co? In A Gad'a Padlina  :o

Poczekamy na re edycję, może poprawią :) Generalnie dzięki tym wpisom spadną ceny na allegru :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

"Wszystkie utwory zostały zgrane na nowo z oryginalnych taśm z sesjami nagraniowymi do serialu i starannie zremasterowane".


Wierzyć, nie wierzyć? Może nie można było lepiej?