Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

szczemirek

#225
To som te...


[obrócone drugie zdjęcie]

MAC

Powiedziałbym... pikne  :D

gratefullde

Cytat: masza w Maj 28, 2016, 20:37
Cytat: gratefullde w Maj 28, 2016, 20:30
Focale sprzedam. Ale mnie wkurzacie ;)

AnJ, im szybciej, tym lepiej  ;)
Qufa, tak zrobię.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Ładniutkie  ;)

szczemirek

Obróciło ale piękne są. Naprawdę. Dziękuję.

MAC

Dzisiaj na pożegnacie, przed spakowaniem podpiąłem piątki.
No kuśwa nie mają tego czegoś. Nie ma powrotu z tych staroci.

frywolny trucht

Ich stan wygląda rzeczywiście na obłędny. Ale w sumie na terenie UK łatwiej coś wybitnego trafić.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Są w takim samym stanie jak te od lutka  :)

szczemirek

U mnie jeszcze są Herbatniki ale jutro przyjeżdża kupiec no i przyjdzie się pożegnać też z Chapman'ami T8 ;)
No wiecie śliczne są i z tego powodu słucham dzisiaj z okularami na nosie choć normalnie to je odkładam :)

szczemirek

Cytat: frywolny trucht w Maj 28, 2016, 20:51Ich stan wygląda rzeczywiście na obłędny. Ale w sumie na terenie UK łatwiej coś wybitnego trafić.

Jasne, że łatwiej i taniej ale i tak raczej rzadko są w takim stanie.

MAC

Moje herbatniki w poniedziałek jadą pod niemiecką granicę.
Ale żeby nie było... złego słowa na nie nie powiem. Zajefajne głośniki!

MAC

Cytat: szczemirek w Maj 28, 2016, 20:55Jasne, że łatwiej i taniej ale i tak raczej rzadko są w takim stanie.

To ja dałem o 3k więcej niz Ty i sie piętami po tyłku ze szczęścia okładam, że tak tanio za taki stan.
Świetna cena Ci wyszła. Świetna.

wojtek41

Oj kusicie...kusicie... :D

rudy-102

Cytat: szczemirek w Maj 28, 2016, 18:43dałem 900GBP
Chyba się przeprowadzę.
Gratulacje.

MAC

Odkryłem w nich jeszcze bardzo pożyteczną cechę.
One nie napierdzielaja po całym domu. Jak się siedzi w miejscu odsłuchu jest dość głośno. Wystarczy stanąć z boku i prawie ich nie słychać. W całym domu cisza a ja napierdzielam, że jak do mnie mówią to inie słyszę.

wojtek41

Cytat: masza w Maj 28, 2016, 21:20W całym domu cisza a ja napierdzielam, że jak do mnie mówią to inie słyszę
To chyba wszyscy musimy kupić Tannoye  :D

szczemirek

Jest przestrzeń.
Jedyne co zrobię to wymienię izolację akustyczną w ich brzuszkach. Zostało mi trochę tego http://www.ebay.co.uk/itm/DAMPING-10-INSULATION-MAT-1-PIECE-/261893678981?hash=item3cfa146785 to wykorzystam.

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Maj 28, 2016, 21:06
Oj kusicie...kusicie... :D
Ja już suszony jestem. Jutro daje ogłoszenie i pozbywam się foczek.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Szybko... :D

gratefullde

Cytat: masza w Maj 28, 2016, 21:20
Odkryłem w nich jeszcze bardzo pożyteczną cechę.
One nie napierdzielaja po całym domu. Jak się siedzi w miejscu odsłuchu jest dość głośno. Wystarczy stanąć z boku i prawie ich nie słychać. W całym domu cisza a ja napierdzielam, że jak do mnie mówią to inie słyszę.
Ja mam to samo z foczkami teraz. W polu odsłuchu jest mega głośno, poza...  zero głośności, smaczków itp.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Cytat: gratefullde w Maj 28, 2016, 21:28Ja już suszony jestem. Jutro daje ogłoszenie i pozbywam się foczek.
I to jest bardzo dobra idea! Bardzo dobra!

wojtek41

Nie wiem dlaczego ale zawsze myślałem, że one są droższe.  ::)

MAC

Cytat: szczemirek w Maj 28, 2016, 21:24
Jest przestrzeń.
Jedyne co zrobię to wymienię izolację akustyczną w ich brzuszkach. Zostało mi trochę tego http://www.ebay.co.uk/itm/DAMPING-10-INSULATION-MAT-1-PIECE-/261893678981?hash=item3cfa146785 to wykorzystam.

A zaglądałeś co masz w środku?
Ja mam zwykłą białą gąbkę. Na oko ok 4-5 cm.

Jednak zrobię mały upgrade na początek tylko muszę kupić jeszcze z 5m WE16AG  8)

MAC

Właśnie, szczemirek, kup sobie do tych głośników Westerny. One zostały odkryte właśnie przez posiadacza Tannoya :)