Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: szczemirek w Czerwiec 22, 2016, 15:05żal ;(
Są tacy co wsiadają w samochód i zasuwają ponad tysiąc kilometrów żeby klamota sprawdzić :)
Cza z nich przykład brać ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

To mogą byc naprawdę wakacje z Tannoyem ;D  Szajba bije nam, hurra jak fajnie :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Ano bije! Czujemy się młodsi dzięki temu! ;)
Oczywiście, że się wybiorę! Proszę tu nie sugerować lenistwa! ;)
Czekam jedynie na rozstrzygnięcia w kilku innych opcjach.

frywolny trucht

Tutaj jest sporo zdjęć tych kolumn: http://www.retrotechaudio.co.uk/tannoy-mansfield.html
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

My tu gadu gadu a podstawki pod Tannoy'a Maszy zajebiście wyglądają. Widziałem na zdjęciach !! Kawosz pieknie to wystrugał .Mam nadzieją że zagrają tak jak wygladają.Pod moje EV też będą!!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

To czemu ja żadnych zdjęć nie widzę >:(
Darek wrzucaj, a to już ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

No właśnie, pliss o zdjatka. Ja tez będę podstawek szukał.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Ja nie mam zdjęć  ;D Ondrej sobie zrobił telefonem żeby pokazać Pawłowi . Były nie skończone jeszcze przed lakierowaniem . Pewnie Masza zrobi i wstawi . Jutro stołki będą u niego :)

Melepeta

Wy to tak te podstawki na chybił-trafił robicie? Czy te Tannoye grają tak samo postawione na różnych materiałach?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

kawosz

Piratujemy miszcza z kraju kwitnącej wiśni  ;D

gratefullde

Ja jeszcze nie robię ale będą u mnie stały ciut wyżej. Są to skrzynie drewniane to i na drewnie stać będą :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

A co to to między skrzyniami a tymi podstawkami u tego skośnego?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

kawosz

Ja nic nie dałem pod kolumny . Pod nogi filc tak jak u kitajca . Pod kolumny to już co tam chcesz możesz dać . Stołki są dębowe . Japoniec dawał  gumę i korek . Sobie dam pomyks czy jak to się tam pisze :) .

Melepeta

Pumeks sprawdza się bardzo dobrze.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

szczemirek

Kto zgadnie co to to, to wygrywa landrynki!

gratefullde

To jest głośnik ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Często tym kręcą?  czy pierwsza gala od lewej ustawiona w pozycji skrajnej lewej to off?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek


kawosz


szczemirek

Cytat: kawosz w Czerwiec 22, 2016, 21:18Klipsch ?

Po pierwsze - To ja się Was pytam! Więc proszę odpowiadać a nie pytać! ;( Bo kary będą!
Z tyłu jest etykieta Tannoy ale jest podejrzenie, że to tylko dla zmylenia ewentualnego kupca!

vasa

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 21:17
Często tym kręcą?  czy pierwsza gala od lewej ustawiona w pozycji skrajnej lewej to off?
Tym się kręci przez tydzień, dwa a potem ląduje przeważnie w pozycji neutralnej i tak zostaje aż przyjdzie jakiś ciekawski i znowu zaczyna kręcić :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 21:28
Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 21:17
Często tym kręcą?  czy pierwsza gala od lewej ustawiona w pozycji skrajnej lewej to off?
Tym się kręci przez tydzień, dwa a potem ląduje przeważnie w pozycji neutralnej i tak zostaje aż przyjdzie jakiś ciekawski i znowu zaczyna kręcić :D
Tak się pytam. Jakoś nie mam swędzenia na kręcenie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 21:17Często tym kręcą?  czy pierwsza gala od lewej ustawiona w pozycji skrajnej lewej to off?
Ustaw na LEVEL

gratefullde

Cytat: szczemirek w Czerwiec 22, 2016, 21:31
Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 21:17Często tym kręcą?  czy pierwsza gala od lewej ustawiona w pozycji skrajnej lewej to off?
Ustaw na LEVEL
Z takim ustawieniem je przywiozłem.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 21:32Z takim ustawieniem je przywiozłem.
i to jest ustawienie neutralne