Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

To tak zostanie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

spalon

Byłem ... słyszałem ... kolana się ugięły ...
Andrzej gratuluje , super zestaw

kawosz

Masza zaginął w akcji to zrobiłem zdjęcia

kawosz

 :)

Piterski

Czadowe :o
No to ja sobie tez takie zamówię, a dotychczasowe przerobię na pufy  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: kawosz w Czerwiec 23, 2016, 14:40Masza zaginął w akcji to zrobiłem zdjęcia
Wyglądają jak staronordyckie młoty bojowe. Będzie mocne uderzenie.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Konkretna sztuka (i) Bardzo fajne. Masywne. Może kółeczka do niech dorobić ?    ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Cytat: vasa w Czerwiec 23, 2016, 14:53Wyglądają jak staronordyckie młoty bojowe
No wiesz jak na odsłuchach ktoś będzie miał krytyczne uwagi to będą w sam raz ;D
Na tych filcach łatwo je przestawić . Są ciemniejsze niż na zdjęciach . Jutro robię sobie  :P

Raffi

Bardzo ładne. Rzekłbym szlachetne. Zaczynam żałować, że mam monitory Chario  ;)

frywolny trucht

Maciek zaaprobował ten projekt? Gdzie on teraz audiofilską myszę postawi?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

szczemirek


ciechomir


MAC

Jezdem. Przetrzymali mnie jeden dzień dłużej w GD.
Popołudniowe KRÓTKIE spotkanie ze znajomymi skończyło się o czeciej nad ranem na plaży po łysce na łba  :o


ŁAŁ! to moje taborety? No ładne cacka  :)

szczemirek


vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC


gratefullde

Kawosz, a można u Ciebie takie cuda zamówić? Może to będzie forumowa wersja stand for Tannoy and EV ? ;D  Taka audiomaniakalna ;D ;D ;D

Serio, pytam ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Można tylko to potrwa . Dla Maszy czekaliśmy na materiał 2 tygodnie . Jak będziesz cierpliwy to ok bo mi się nie chce codziennie do pracy jeździć a co dopiero pracować  ;D . Zrobienie tych standów takimi narzędziami jak mam ja zajmuje ok 4h + lakierowanie .

gratefullde

Cytat: kawosz w Czerwiec 23, 2016, 20:17Jak będziesz cierpliwy to ok bo mi się nie chce codziennie do pracy jeździć a co dopiero pracować  

Ja Ciebie rozumiem. W tygodniu mało byłem w pracy :D Tannoye, Husaria...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

I jak Tannoye Andrzej? Cały czas w skowronkach?  :D

MAC

A ja od poniedziałku nie włączyłem sprzętu  :(


gratefullde

Cytat: masza w Czerwiec 23, 2016, 21:24I jak Tannoye Andrzej? Cały czas w skowronkach? 

Tak :)  Dzisiaj Jazz na talerzu :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Tannoy rządzi !   ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ja już nie pamiętam jak grają...  >:(

gratefullde

Cytat: masza w Czerwiec 24, 2016, 16:33Ja już nie pamiętam jak grają... 


Nie może być :( To straszne :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9