Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

elektroboy

Cytat: Jakub w Lipiec 03, 2016, 23:05Brauna, L1000
to nie są super-tweetre,  ale  średniotonowe głośniki, kolejne 4 są skierowane do przodu.
te 4 na górze oczywiście wykorzystują odbicia od ścian, to podobny system jak kolumny firmy Bose (naprz model 601).

Jakub

Racja z tymi średniotonowcami, nie popatrzyłem na czestotliwosc podziału.

A te bose to 12 lat młodsze. :)

kawosz

 :) z gwizdkami

MAC

The Endless River - ciary na plecach  :)

miniabyr

Nie rozumiem . Kolumna za tysiące a pożądacie dodatkowego głośnika wysokotonowego ? Ja sluchałem kiedyś na Audio Show jakiej lochy Tannoya za pierdylion złotych i nie odczuwałem niedosytu wysokich tonów . O co więc chodzi ?Proszę wytłumaczyć mnie jak chłopu!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Nikt niczego nie pożąda (no, może żony bliźniego swego nadaremno  ;D)
Znalazłem takie cosie i się pytam z czystej ciekawości czy ktoś już tego używał.
Dowiedziałem się, że tak i nie ma sensu się tym interesować. Wot i cała historia :)

MAC

To dodatek dla złotouchych a nie melomanosów :)

miniabyr

Cytat: masza w Lipiec 04, 2016, 19:55
To dodatek dla złotouchych a nie melomanosów :)
Rozumiem że dezynfekuje powietrze w promieniu 5 metrów od kolumny i zabija komary również .-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Przede wszystkim ma za zadanie zasianie u nabywcy kolumn Tannoy serii Prestige ziarnka niepokoju, że może i można jeszcze lepiej. A wszystko to celem drenażu i przetrzepania sakwy do ostatniego grosiwa  :)

szczemirek

Cytat: masza w Lipiec 04, 2016, 20:22Przede wszystkim ma za zadanie zasianie u nabywcy kolumn Tannoy serii Prestige ziarnka niepokoju, że może i można jeszcze lepiej. A wszystko to celem drenażu i przetrzepania sakwy do ostatniego grosiwa 

Całkowita zgoda

MAC

Japońskie wydanie Final Cut. Klękam  8)
Z syfry!

gratefullde

Ja się przy Tannoy tylko na japan, zlłotka i platyny przerzucę... bo to słychać!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Obyś na czech samplerach nie skończył niczym najświatlejsze rozgwiazdy nirvanowe z AS  ;D

gratefullde

;D

strach siembać ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jakub

Najgorsze, że te wasze piękne Tannoye nie stoją w Krakowie, i nie ma jak posłuchać :/

frywolny trucht

A czytałeś jak to jeden kolega pojechał po Tannoy'e do Włoch? Wstydź się. Taki młody i nic szaleństwa  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Do Włoch to po EV.
Po Tannoye do Torunia :)

elektroboy

#944
Cytat: masza w Lipiec 05, 2016, 10:51
Do Włoch to po EV.
Po Tannoye do Torunia :)
bo EV to naprawdę prawdziwa miłość, która nie zna żadnych granic! :) ) )

MAC

Ja w latach osiemdziesiątych jeździłem po kolumny aż do... Wrześni  :D

gratefullde

No widzisz, ja w br do rydzykowa, podobne odległości tylko jakość towaru wiezionego obecnie zdaje się być lepsza. Choć onen właśnie z lat 70 tych przecie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Czy ktoś miał z tym do czynienia?
Jakiej wielkości głośniki tam siedzą?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.