Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2016, 22:53Słuchałem Arden i są zajebiste, ale może coś jest bardziej zajebiste?
Przecież kolega szczemirek nabył EV ;D ;) i zrobił konfrontację ;)
Taki żarcik  8)

szczemirek

Kubatura pokoju nie taka no i Electro Spiro... tfuuu Voice się napatoczyło. Mniejsze som.

szczemirek

Cytat: kawosz w Wrzesień 09, 2016, 22:58Taki żarcik 
aaa gdzie tam! Przecie mòwię - kubatura! 😜

PS. Kolego kawosz! To jest watek o Tannoyach!

ciechomir

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2016, 22:53Czyżby jakiś koniec fazy? Słuchałem Arden i są zajebiste, ale może coś jest bardziej zajebiste?
Nie wiem. W estradowe brzmienie teraz?

Ja stanowczo NIE !

Zakochany jestem w Tannoyach i nie oddam ich. I gdybym mógł te Ardeny też by były moje.

Niech się chłopaki łudzą ze jakieś boomboxy grają im lepiej. Ja mimo wszystko stawiam na Tannoy.
Faktem jest,  że EV nie słuchałem, ale każdy rozsądny przyzna, że dizajn Tannoye mają na pewno lepszy.

P.S. Małe sprostowanie. Ardeny z ogłoszenia miały wymieniane nie tylko zawieszenie  a całość z membranami, wzmocnieniami etc. Naprawdę profesjonalna robota. I pograją po tym zabiegu kolejne 40 lat. A za 40 lat to za takie kolumny można będzie odkupić Manhattan i połowę Alaski.

kawosz

Cytat: szczemirek w Wrzesień 09, 2016, 23:02PS. Kolego kawosz! To jest watek o Tannoyach!
ups ;) już nie będę ;D

ciechomir

Tak sobie myślę. Na cholerę komu Manhattan. Całą Alaskę brać!!!

MAC

Przygarnąłbym ale niestety są za duże do mnie.
Tzn nie tyle do mnie co dla poziomu akceptacji wrzeszczącej części rodziny  ;)


ciechomir

Takiej drugiej okazji może nie być.

MAC

Cierpliwość zazwyczaj jest wynagradzana.
Okazję to miał szczemirek z nimi   ;)

ciechomir

Często mu zazdroszczę właśnie tego. Fajni ludzie chyba tak mają.

MAC

vasa, Kensingtony są do wzięcia.
Wspominałeś kiedyś, że byś coś tam kiedyś zmienił na nie.

Ja pusty teraz jestem to nie mam o czym marzyć.

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/37/233900.php

vasa



Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 12:29
vasa, Kensingtony są do wzięcia.
Wspominałeś kiedyś, że byś coś tam kiedyś zmienił na nie.

Właśnie zakupiłem Alokę za ponad 100 kzł i sumując to z niedawnym weselem trochę mnie wypłukało więc dupa.
Niezależnie od tego to jak mnie dopadnie nervosa to na początek pójdzie wzmacniacz.
Swoją drogą zadzwoniłem do sprzedającego i oferta wydaje się sensowna.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Amores jest nawet u nas zarejestrowany.


vasa

Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 13:07
Amores jest nawet u nas zarejestrowany.
Szkoda że nie pisze :(

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię

Cytat: vasa w Wrzesień 12, 2016, 13:05


Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 12:29
vasa, Kensingtony są do wzięcia.
Wspominałeś kiedyś, że byś coś tam kiedyś zmienił na nie.

Właśnie zakupiłem Alokę za ponad 100 kzł i sumując to z niedawnym weselem trochę mnie wypłukało więc dupa.
Niezależnie od tego to jak mnie dopadnie nervosa to na początek pójdzie wzmacniacz.
Swoją drogą zadzwoniłem do sprzedającego i oferta wydaje się sensowna.



A dlaczego nie Volusona? :)

MAC

Czy te USG wykorzystujecie w audio?  ;D

jamówię

Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 15:17
Czy te USG wykorzystujecie w audio?  ;D



Ba :)

MAC

Pacz jak ten świat do przodu idzie a frywolny dopiero testuje szczoteczki do zębów  ;D ;D ;D

jamówię


vasa



Cytat: jamówię w Wrzesień 12, 2016, 15:16
A dlaczego nie Volusona? :)

Na testach była Aloka, Voluson i Samsung. Aloka dawała najlepszy wgląd w strukturę nagrania to i została :)
Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 15:17
Czy te USG wykorzystujecie w audio?  ;D
No cóż, XXI wiek zobowiązuje.
Wiadomo że czarne placki i lampa są najlepsze, ale trzeba je dobrze skalibrować  :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

szczemirek lub cichomir, czy w "waszych" 12x były robione zwrotnice w końcu?

kawosz

W EV już ostrzegłem ale braci z T też wypada . Ostrożnie z modami  ;D

MAC


szczemirek

Cytat: masza w Wrzesień 12, 2016, 19:06szczemirek lub cichomir, czy w "waszych" 12x były robione zwrotnice w końcu?
Nic nie tknięte

MAC

Bo mnie trochę nosi  ;D ale nie tyle, że mi specjalnie coś w ich brzmieniu dokucza tylko wolę sobie jakieś kondensatorki polutować niż ma mi coś bardziej radykalnego do pustego łba strzelić  ;D ;D ;D