Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 19, 2017, 22:01o pisz mnie ile tych drutów i gdzie.
Poszło PW.

MAC

Dzwonił Ondrej.
Szuka Tannoy'i  ;D

Jamówię


MAC

Najchętniej w PL. W UK to każden gupi znajdzie  :D

gratefullde

Szom fajne w Donaldowie :)

Ale on wie że Tannoy nie znosi przeróbek?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jamówię

Gdzie posłuchał ?

MAC

Cytat: gratefullde w Styczeń 21, 2017, 17:51
Ale on wie że Tannoy nie znosi przeróbek?

Wie. Sam mi wyrwał z ręki mogomata jak miałem ochotę kiedyś brać się za przeróbki. Twierdzi, że Tannoya nie wolno kaleczyć. I ja się teraz z tym zgadzam.

A tak na serio poszukiwane są dziewicze Ardeny dla jego kolegi.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Te z Nomosa nie wchodzą w rachubę.

gratefullde

U nas ciężko będzie. Jednak z UKeja będzie łatwiej.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jamówię

Ciechomir sprzedawał,już sprzedał?

szczemirek

Cytat: Jamówię w Styczeń 21, 2017, 18:13Ciechomir sprzedawał,już sprzedał?
sprzedał i potem płakał...

vasa

Cytat: szczemirek w Styczeń 22, 2017, 00:49sprzedał i potem płakał...
To Ciechomir to chyba ten Niemiec jest, co mi golfa sprzedał ???
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

ciechomir

Cytat: vasa w Styczeń 22, 2017, 01:05
Cytat: szczemirek w Styczeń 22, 2017, 00:49sprzedał i potem płakał...
To Ciechomir to chyba ten Niemiec jest, co mi golfa sprzedał ???
A to juz było niepotrzebne...

Płakał. Ale nie bardzo bo Ardeny się nie mieściły. Za to SRMy już idealnie się wpasowują i grają.

I żaden rwa! ze mnie Niemiec! Choć innych nacji nie pałuję na ulicach jam Polak z krwi i kości. Na dodatek z Kujaw :)

vasa

Cytat: ciechomir w Styczeń 22, 2017, 02:17A to juz było niepotrzebne...
No dobra.
Gupi dowcip, oparty na pierwszym skojarzeniu :(
Nie złość się i niech Ci Tannoy dzieci kołysze ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

ciechomir

Pokój Bracie [emoji111]

MAC

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przyłapuje się na dość częstym przeszukiwaniu rynku pod kątem SRM15x  :o
I są fajne w Danii...  ???

kawosz

Cytat: masza w Styczeń 22, 2017, 18:51Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Nowy rok nowe wyzwania i nowe nervosy :D . Wpadnę z cyganem  do pomiarów to znowu Ci przejdzie :) . Toż to piknie u Ciebie gra :) .

MAC

#1391
Cytat: kawosz w Styczeń 22, 2017, 18:56Toż to piknie u Ciebie gra :) .
Nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej  ;)
Karwat jego mać, przecież to choroba jest...  :o ;D

Tylko one są wielkości pmcompa jbli  :o


kawosz

Nie no 15 ki som pikne :) W żadnym razie nie zniechęcam . :) Pewnie można było by i na Twoich zakończyć już poszukiwania ale znam to swędzenie :)
A może tak SPU Royal ;) . Mniejsze wyzwanie :D

ciechomir

A jakby skrzynki na krajżodze przyciąć to by takie wielkiewugachne nie były. Może w ten deseń?

MAC

Cytat: kawosz w Styczeń 22, 2017, 19:02A może tak SPU Royal ;) . Mniejsze wyzwanie :D

Po 1 - kobieta by mnie najpierw zabiła a później nie wpuściła z tymi szafami do domu  >:(
Po 2 - wkładki nawet nie zauważy  ;D

MAC

Cytat: ciechomir w Styczeń 22, 2017, 19:07A jakby skrzynki na krajżodze przyciąć to by takie wielkiewugachne nie były. Może w ten deseń?
:o
Jak na krajzedze?  Tannoye rżnąć? :o

vasa

Cytat: masza w Styczeń 22, 2017, 19:09Po 1 - kobieta by mnie najpierw zabiła a później nie wpuściła z tymi szafami do domu 
A ile to ma wzrostu?
Tannoy, znaczy. Nie kobieta.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

1020 x 650 x 390
175L

SRM12x mają 68L

szczemirek


vasa

Cytat: masza w Styczeń 22, 2017, 19:211020 x 650 x 390
175L
Czyli wzrostu miernego lecz tuszy zacnej ;D
To tak ze 60m2 salonu (175m3) by się przydało żeby je rozpędzić.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.