FINAŁ

Zaczęty przez GregWatson, Czerwiec 05, 2016, 18:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Zapraszam czempionów poszczególnych etapów na finał dziś na godz. 20:00


Na wstępie zasady tak dla przypomnienia:

1. Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę czyli od jednej podpowiedzi do drugiej możesz podać tylko jedną odpowiedź - piszę bo bywało różnie.
2. Podpowiedzi pojawią się codziennie ok. godz. 20.00
3. Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00.
4. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje choć w zasadzie ich nie przewiduję.


Przypominam, że udział w finale biorą: elem, gratefullde, il cattivo i moon. Jak dobrze prześledziłem etapy.

Podaj wykonawczynie, wykonawcę lub zespół.

Będzie łatwizna.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No to lecimy z tym koksem:

Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

Porcupine Tree?:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Van der Graaf Generator.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No nic z tego. >:(
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to druga seria leci:
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

elem. Ty farciarzu. No jasne, że chodziło o AC/DC.



Brawo.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

yyy?   :o   a już miałem pisać - Natalia Przybysz :)  jestem w szoku  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Mam fantazję ale nie aż tak dużą.  :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Przybysz => Prąd, tak skojarzyłem, dopiero potem coś mnie podkusiło, żeby wpisać AC/DC


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

No i słusznie. Jeszcze raz gratuluję.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

wielkie dzięki  ;D i przepraszam za szybkie zakończenie zabawy  :-\
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

Gratulacje!
W życiu bym nie skumał, zmieniam dealera :P

frywolny trucht

Jestem na dość niepodziewanym wypadzie, proszę się wstrzymać z wyborem nagrody jeszcze parę dni. Wrócę, dorzucę do pieca i powysyłam zaległe nagrody.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93