PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Chyba przegięli z ceną, nie szło i zrobili promocję.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: qqrydza w Lipiec 22, 2014, 10:39Nie tracą na wartości.

A ile z tego wpłyneło na konto ?  :)


BTW, w MM promocja "3 w cenie 2" do 24 lipca
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Dzięki elem. Poleciałem do MM i dałem ognia :)

gratefullde

A to rzeczywiście działa tak, że bierzesz 3 płyty i za dwie płacisz? W radio słyszałem reklamę, że to ma być płyta, książka i film... i z tego to najtańsze za free.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Mogą być 3 płyty, ale nie w tej samej cenie. Można sie dogadać z personelem ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Aaaa.... to oki, to rozumiem, trza jechać, olać upał :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Zapomniałem dodać, że w miejscu gdzie byli wykonawcy na literkę "Z" dorzucono całkiem sporo pozycji przecenionych nawet i o połowę czasem. Spokojnie da się wyrwać coś ciekawego za 40-50zł

gratefullde

Ja sobie za nabyłem Hendrixa z Monterey, Leonarda Cohena Live in London 3 LP oraz na cd Jacka Białego,  co nieco oszczędzając.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

12.09-18.09


Trochę śmiesznie podniesli cenę Zeppelinów, ale wydaje się, że jest szansa skorzystać, nawet  a propos konkursu.

GregWatson

No ciekaw jestem tych wydań Niemena jakie są ? ktoś je już słuchał?
Polskie Nagrania też je wyprzedają i chyba w tej samej cenie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Ta promocja tylko w Bydgoszczy?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Frywolny, tylko u was?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Y? Myślałem, że wszędzie. Nie sprawdzałem jak w innych miastach.
Przyszła gazetka do skrzynki,  poszukałem wersji elektronicznej, żeby nie robić zdjęcia i wrzuciłem.

elem

Niestety, na 9 urodziny MM w Bydgoszczy only.

W gliwickim Saturnie sporo winyli na wyprzedaży ( CDków mnóstwo ). Dave Holland Prism 2LP , Gary Burton- seven songs ECM po  50, Jimmy Smith, Count Basie - Verve/BackToBlack po 40. Sporo popu ale już mi się nie chciało grzebać a i limit wydatków na wrzesień się kończy. Na cyfrze wziąłem ( po co? :)  ) Rush, Monster Magnet, Roxy Music, Sonny Clarka i cos tam jeszcze po dychu bez grosza. Warto zajrzeć jeśli ktos ma po drodze.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

W takim razie przepraszam :(
I zapraszam :)

SVART

Koledzy, Proponuję nowy temat, gdzie będziemy się dzielić informacjami w zakresie istniejących promocji, wyprzedaży i innych okazji dotyczących zakupów płytowych. Jak wiemy, często takie akcje prowadzą sieci (Empik, Merlin, Media Markt Saturn, ale i mniejsze sklepy w tym np. US Elusivedisc etc.). Informacje takie czasami wrzucaliśmy w innych wątkach, ale myślę, że warto stworzyć nowy wątek dotyczący tylko tych kwestii :).

Warto z takich akcji korzystać i warto się informacjami o takich okazjach z kolegami dzielić, także zachęcam.

Żeby nie zacząć z pustymi rękoma. Szału nie ma, ale zawsze coś. Promocja do 24.12.

http://merlin.pl/browse/search/4.html?offer=O&sort=rank&set=24609

frywolny trucht

Temat nie jest nowy, ale tamten stworzono w mało ergonomicznym miejscu, więc możemy o nim zapomnieć. Szczególnie, że tamte promocje już dawno nieaktualne.  Łączyć nie ma sensu, bo tamte wpisy jako starsze wbiją się wyżej od Twojego i będziesz dziwnie wyglądał ze swoim.

pzdr :)

SVART

Przepraszam, nie wiedziałem - zrób jak uważasz (usuń lub połącz) :).

frywolny trucht

E tam przepraszam. Trzy tematy o lampie poproszę,  naprawdę będziesz pierwszy :)

SVART


SVART

Wg mnie dobra cena, tym bardziej, że ta sama płyta u tego samego sprzedawcy jest za ok. 100 PLN.

http://allegro.pl/anathema-judgement-2xwinyl-i4898213687.html


frywolny trucht

To dvdmax. Miałem z nimi swego czasu niezłe kabarety. Złożyłem zamówienie na chyba 10 płyt. Przysłali pytanie czy słać 6 z prośbą, że reszta musi dojść bo  "się skończyły", czy czekamy? ( a tak naprawdę dopiero je ściągali i pojawiły się trudności, więc dłuższy termin. Później najpierw jedną napisali, że nie ma jak, mam wybrać inną, a później, że poddają się w kwestii jeszcze innej. Pamiętam, że jedną z nich był Sigur Ros "Untitled". W sumie produkty dotarły całe, ale w ratach i w dwóch przypadkach to były inne tytuły niż chciałem. Zabawa niemal miesiąc trwała. Jak ktoś chce skorzystać z ich usług, kupić coś na prezent, może się obudzić dawno po tym dniu :)
A tak to spoko.

SVART

Tak, wiem. Też z nimi miałem przejścia :). A spórbuj wystawić negatywa :). Ja czasami od nich jednak kupuję, mając na uwadze powyższe utrudnienia.

frywolny trucht

http://plytygramofonowe.pl/



Cytuję z fejsa:

Święta i po świętach.... Ale nie po promocjach
Do końca roku w Płyty Gramofonowe 20 procent zniżki na wszystkie używane winyle i CD.
Dodatkowo 5 procent zniżki na nowości wydawnicze na winylach.
Zapraszamy!
Sobota: 13-19
Niedziela: 12-17
Poniedziałek: 13-19
Wtorek: 13-19
Środa (Sylwester): nieczynne