Western Electric WE16GA

Zaczęty przez Melepeta, Listopad 29, 2016, 22:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

szczemirek


Jamówię


MAC

Dobra, Order complete  8)
Wziąłem 10 metrów. We wtorek będą to zeznam com usłyszał  :D

Sam se porównam  ;D

miniabyr

Maciek ta strona z testami tych kabli to mistrzostwo świata . Facet nie idzie na ustępstwa i jest totalny w tym co robi . Cholera ta zwrotnica z komponentami Duelunda robi wrażenie ,bo cena tych komponentów na tej zwrotnicy to sredniej klasy samochód.....ja się bardzo przyglądałem tym jego zwrotnicom i zapragnąłem mieć jeden mały element montażowy . Mianowicie  elementy do łączenia /lutowania kabli .Na fotkach są takie małe ,miedziane  blaszki ze śrubkami ( nie drabinki!)- Ja tego szukam ,ale w najwyższej jakości czyli miedzi . I za ch... nie wiem  gdzie to można znaleźć /kupić. Jak nie ,to poproszę Zontka aby mi takie wystrugał .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Jamówię

Cytat: masza w Luty 05, 2017, 21:34
Dobra, Order complete  8)
Wziąłem 10 metrów. We wtorek będą to zeznam com usłyszał  :D

Sam se porównam  ;D




Wtorek,jak widzę,będzie dniem porównań...

miniabyr

No wiecie panowie ja w swojej zwrotnicy jak i kolumnie mam trochę innego Duelunda(AWG20) ,który  pognał w siną dal Beldena 9497.Bardzo jestem ciekawy tych reinkarnacji WE bo kilka miesięcy temu zastanawiałem się właśnie nad tym Duelundem awg16
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Luty 05, 2017, 21:35Cholera ta zwrotnica z komponentami Duelunda robi wrażenie ,bo cena tych komponentów na tej zwrotnicy to sredniej klasy samochód....

Liczyłem tu kiedyś wszystkie elementy zwrotnicy do moich SRMów na takich Duelundach. Wyszło chyba ok 25 tysięcy  :o

MAC

Już się nie mogę wtorku doczekać  :o

miniabyr

Szaleństwo w czystej postaci ...................ja policzyłem ,tak dla jaj ile by kosztowała moja zwrotnica na duelund srebro .Wyszło mi tak 180.000 EURO !!!!! :o :o :o :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC


Jakub

Cytat: masza w Luty 05, 2017, 21:04Porównanie w tych samych warunkach

Nieprawda, od razu widać, że inaczej kable na podstawkach leżą.  8)

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

szczemirek

Cytat: Jakub w Luty 05, 2017, 21:48Nieprawda, od razu widać, że inaczej kable na podstawkach leżą. 

;D ;D ;D

MAC

Your order number 97207 at Hi-Fi Collective Ltd has been updated.
Order status: Dispatched



szczemirek

Jedno pytanie: DLACZEGO? Przecież masz(a) WE 16 ;)

MAC

Chcę sprawdzić czy to co o nim piszą to prawda.
A piszą, że nie jest taki sam tylko lepszy. Kosztuje niewiele.
Jak się okaże, że nie ma znacznych różnic to okabluję nim SRM wewnątrz.

Jakub

Wiadomo, że lepszy, bo za promocję nieprodukowanego kabla nikt nie posmaruje.  ;)

kawosz

Nie psujcie Maćkowi zabawy  :P . Za 400 zeta ma ukojenie . Czasem to dużo więcej kosztuje  >:(

MAC

Kondensatory mają dobre. Nie kitują. Obaczy się druty.
10 m wziąłem plus transport to zabawa za 600  ;)

MAC

 :)


Jakub

To "Handmade in Denmark" sobie mogli darować, bo ręcznie to wsadzili ten przewód do torebki.

MAC

Są sztywniejsze od WE i śmierdzą okrutnie ;D
Pewnie tym nasączonym olejem  :o

MAC

Cytat: Jakub w Luty 07, 2017, 11:36
To "Handmade in Denmark" sobie mogli darować, bo ręcznie to wsadzili ten przewód do torebki.

Skąd wiesz? Może koszulki na szydełku sami dziergali :)

MAC

Wygrzewają się  :o
Nie są sztywniejsze. Po prostu były zmarznięte  :)

Śmierdzą  ;D Jak je obrabiałem to całe łapy tłuste  ;D

Jamówię

Oto i wieczór pełen przygód :D
Maszka pierwsze wnioski?
A tak z innej beczki,moje diabełki,które zamawiałem ze Zduńskiej Woli w sobotę,nadal nie dotarły a Twój kabel z Danii,już wisi w systemie :o