Kupujemy nowe płyty. Przegląd sklepów.

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 15, 2014, 22:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Pisałem do nich maila z pytaniami, chyba mają kogoś z Polski bo odpowiedzi były pisane poprawnie gramatycznie
:o
Wszędzie szukam płyty i pewien PAN mnie nakierował,żeby u nich zapytać :)
Pozdrawiam S.CH.

vasa



Cytat: elem w Luty 22, 2017, 20:43
"W przypadku, gdy istnieje oczywista błędu technicznego ze strony sprzedawcy w cenie towarów w interfejs WWW lub zbyt zamawiającego, sprzedawca nie jest zobowiązany do dostarczenia towarów do tej oczywiście błędnej ceny, nawet jeśli kupujący wysłał akceptację zamówień w tych warunkach."
Czy cena  może być oczywiście błędnie za wysoka?

Czy jestem w oczywisty błąd logiczna?
:o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Jamówię

Cytat: merlin1973 w Luty 22, 2017, 20:55
Pisałem do nich maila z pytaniami, chyba mają kogoś z Polski bo odpowiedzi były pisane poprawnie gramatycznie
:o
Wszędzie szukam płyty i pewien PAN mnie nakierował,żeby u nich zapytać :)





Nie ściemniaj tylko pisz co to za cymes.

elem

Jeśli to argentyńskie tłoczenie Modern Talking, to akurat mam  ;D 

Sebastian, nie daj się prosić  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Dobreeee  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

Jamówię


elem

Mam na LP :)  CD na Discogs od kilku euro od ręki
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Nowa  ;) i z ruskimi biznesu nie robie  >:(
uj wie gdzie ta Moskwa jest  :o
Pozdrawiam S.CH.


elem

Cytat: frywolny trucht w Luty 22, 2017, 22:16Cytat: elem w Dzisiaj o 21:40:17
Sebastian
Waldek

Wiem, że Sławek , przepraszam :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.


malg

BeArTon- niezależne wydawnictwo płytowe muzyki klasycznej

wydają CD i SACD (niskie ceny)

strona - http://www.bearton.pl/
sklep  - http://www.bearton.pl/pl/e-sklep/

jakości nie sprawdziłem - bo nie kupiłem nic - może ktoś się skusi


miniabyr

Mam Olejniczaka  grającego Chopina -polecam. A przede wszystkim genialne wykonanie koncertu skrzypcowego Karłowicza w wykonaniu Agaty  Szymczewskiej  /Jerzy Maksymiuk oraz Symfonia Varsovia. Napiszę tak (choć to moje zdanie ) ,że ten koncert w tym wykonaniu to wstyd nie mieć ! Dostajemy fantastyczną interpretację ,świetne wykonanie i bardzo dobre brzmienie zarejestrowanej muzyki . Wszystko to CD/SACD (choć jest to transfer z PCM  :( ) BeArTon  ma w swoim katalogu jeszcze kilka innych perełek . Zachęcam do poszperania w ich katalogu!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

#141
Cytat: malg w Sierpień 17, 2017, 21:25
BeArTon- niezależne wydawnictwo płytowe muzyki klasycznej
Przepatrzyłem katalog. Bez problemu wybrałbym tam kilka płyt.

Czyżby nadszedł czas na reaktywację cyfry [emoji32]

Andrzej, Grate!
Czy zechciałbyś mnie kopnąć motywacyjnie?
Co mam malinowego  kupić?
[emoji55]

Z innej beczki. Nasz ulubiony portal aukcyjny podnosi prowizję za sprzedaż muzyki.
Jazz i rock był drogi już wcześniej. Teraz ceny klasyki odlatują.
Chyba czas na zmianę żerowiska.
Korzystaliście już z discoga? Działało?

[emoji377]🥃
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Sierpień 17, 2017, 22:25
Cytat: malg w Sierpień 17, 2017, 21:25
BeArTon- niezależne wydawnictwo płytowe muzyki klasycznej
Przepatrzyłem katalog. Bez problemu wybrałbym tam kilka płyt.

Czyżby nadszedł czas na reaktywację cyfry [emoji32]

Andrzej, Grate!
Czy zechciałbyś mnie kopnąć motywacyjnie?
Co mam malinowego  kupić?
[emoji55]

Z innej beczki. Nasz ulubiony portal aukcyjny podnosi prowizję za sprzedaż muzyki.
Jazz i rock był drogi już wcześniej. Teraz ceny klasyki odlatują.
Chyba czas na zmianę żerowiska.
Korzystaliście już z discoga? Działało?

[emoji377]🥃
Mariusz, Raspberry Pi3 (koszt ok 180 zł), Digi+ pro (koszt ok 160 zł) oraz oprogramowanie, warto zainwestować w MoOde Audio (koszt 10 $). Do tego zasilacz i karta pamięci (50-70 zł). I masz naprawdę fajne granie.
W przyszłości można pomyśleć o dac na kości AKM bo są świetne z malinką jako transport :)

Pozdrawiam
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

christo

Cytat: vasa w Sierpień 17, 2017, 22:25Korzystaliście już z discoga? Działało?
Ja korzystałem. Tak, działało i było całkiem przyjemnie. Na alle już dawno nic nie kupowałem (przynajmniej jeśli chodzi o płyty). Ostatnie płyty używane z allegro to był szrot. Zraziłem się. Przy zakupach z discogs czy ebay takie wpadki mi się nie przytrafiły.
Cytat: gratefullde w Sierpień 18, 2017, 08:17Mariusz, Raspberry Pi3 (koszt ok 180 zł), Digi+ pro (koszt ok 160 zł) oraz oprogramowanie, warto zainwestować w MoOde Audio (koszt 10 $). Do tego zasilacz i karta pamięci (50-70 zł). I masz naprawdę fajne granie.
No tak ale pliki (a zwłaszcza te gęste) nie są tanie. Poza tym ja lubię płyty :)
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

gratefullde

Cytat: christo w Sierpień 18, 2017, 08:54
Cytat: vasa w Sierpień 17, 2017, 22:25Korzystaliście już z discoga? Działało?
Ja korzystałem. Tak, działało i było całkiem przyjemnie. Na alle już dawno nic nie kupowałem (przynajmniej jeśli chodzi o płyty). Ostatnie płyty używane z allegro to był szrot. Zraziłem się. Przy zakupach z discogs czy ebay takie wpadki mi się nie przytrafiły.
Cytat: gratefullde w Sierpień 18, 2017, 08:17Mariusz, Raspberry Pi3 (koszt ok 180 zł), Digi+ pro (koszt ok 160 zł) oraz oprogramowanie, warto zainwestować w MoOde Audio (koszt 10 $). Do tego zasilacz i karta pamięci (50-70 zł). I masz naprawdę fajne granie.
No tak ale pliki (a zwłaszcza te gęste) nie są tanie. Poza tym ja lubię płyty :)
Ja też lubię płyty i nadał je kupuję. Niemniej przestałem hurtowo kupować vinyle bo... z plików brzmi świetnie.
Kupuję vinyle droższe, lepsze tłoczenia, ale rzadziej niż kiedyś.

Takie porównanie, ostatnia płyta VooVoo "7", bardzo fajna. Vinyl: ponad 130 zł, CD: ok 40 zł.
Brzmieniowo nic nie przemawia za tym by kupić vinyl.
Ale to VooVoo. Przy Kulcie trzeba jednak wybrać bo jest różnica w jakości.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa


Dzięki Andrzej. Zakupy zrobię i pewnie się rozpłaczę przy instalacji [emoji23]
Cytat: christo w Sierpień 18, 2017, 08:54
No tak ale pliki (a zwłaszcza te gęste) nie są tanie. Poza tym ja lubię płyty :)
Cyfra gęsta nie jest zła a ceny do strawienia a dodatkowo zgram moje CD bo jakoś nie mogę się zmusić do zakupu odtwarzacza.


[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde



Cytat: vasa w Sierpień 18, 2017, 09:23

Dzięki Andrzej. Zakupy zrobię i pewnie się rozpłaczę przy instalacji [emoji23]

Damy radę, pomogę ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Bartolo

Panowie, mam pytanie może trochę nie w temacie... Za co przepraszam..
Co zrobić, jak zakupiona płyta w GB, dotarła uszkodzona z winy sprzedającego... Źle zapakował, i okładka jest poobijana na rogach...
Gość proponuje 10 euro rekompensaty... Ale co mi po rekompensacie, jak wkurza mnie okładka... :( Czy mogę żądać pokrycia przez niego kosztów wysyłki zwrotnej..?
Bo inaczej wyjdzie z tego jakaś abstrakcyjna cena...  :-[
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

Płaciłeś przez PayPal?  Jeśli tak, to masz darmową odsyłkę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

Cytat: elem w Maj 15, 2018, 13:40
Płaciłeś przez PayPal?  Jeśli tak, to masz darmową odsyłkę.
Odsyłka nie jest darmowa, można się potem starać o zwrot jej kosztów.
Możesz za to odesłać płytę najtańszym dostępnym "transportem" po warunkiem możliwości śledzenia przesyłki jako rejestrowanej.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.