Autor Wątek: Problem z kablami przy wkladce  (Przeczytany 5500 razy)

Offline amati74

• maniak
Odp: Problem z kablami przy wkladce
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 29, 2017, 20:12 »
Dziękuję już wszystko wyczytałem iw wiaem

Offline Amen

• maniak
  • **
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 29, 2017, 20:46 »
No a nie zechciałbyś podsumować?:) Będziesz wymieniał te kable (wg mnie błąd,subiektywnie) czy co będziesz robił?

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 30, 2017, 14:20 »
No a nie zechciałbyś podsumować?:) Będziesz wymieniał te kable (wg mnie błąd,subiektywnie) czy co będziesz robił?
Postaram się polutowac te które mam ale jak by się nie udało to mam alternatywę. Znalazłem w necie sklep który oferuje oryginalne kabelki pro ject'a do mojego modelu  za nie duże pieniądze.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 01, 2017, 23:52 »
Koledzy czym wyczyścić nadmiar pasty lutowniczej z lutu?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 02, 2017, 01:54 »
Właśnie próbowałem przylutowac wtyki do kabelkow, zdejmując osłonke z kabelkow okazało się że zielony kabelek który był za krótki miał pusta osłonke. Nie wiem czy ten kabelek nie jest jakoś porwany w środku. Zamówiłem oryginalne kabelki do pro ject debut III. Jak przyjdą kable to postaram się je przeciągnąć używając starych a jak się nie uda to zrobię tak jak radził Paul za pomocą drucika a jak i to będzie trudne to odkręce ramię od plinty I będę wtedy próbował.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 02, 2017, 12:01 »
Czy ktoś wie może czy ta śrubka na kluczyk ampulowy z tyłu ramienia za zawieszeniem może być do odlaczania rurki ramienia od zawieszenia?

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 19, 2017, 14:51 »
Spieszę poinformować kolegów że kabelki w ramieniu PJ wymienione polutowane igła przełożona z luxmana AT 3600 czy coś koło. Wszystko gra i jest ok. To moja pierwsza wymiana kabelkow ale się udalo

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 19, 2017, 15:02 »
Piny w tym AT wyglądały jak zrobione z druta który jest używany do wieszaków na ubrania zero pozlocenia

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 19, 2017, 15:13 »
Kabelki przeciagnolem klejąc jeden stary kabelek do nowych a potm przeciagnolem cieniutkim drucikiem od podstawy kabelki może troszkę za bardzo wystają z przodu jeśli macie wiedzę że to problem to mogę je ściągnąć od tyłu bo jest nadmiar.

Offline amati74

• maniak
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 19, 2017, 15:22 »
Chciałbym podziękować wszystkim kolegom którzy dawali bezcenne rady, nie będę wymieniał po imieniu każdy kto radził będzie wiedział że o niego chodzi.