Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

stówka za 2LP numerowane to nie jest jakaś niezwykła cena. Za pierwsze bicie CD chcą więcej :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

wyglada na to, ze wychodza pojedyncze, juz nie tylko box, wznowienia LP Rammstein, Elem, bedziesz to sprowadzal? ew. za wiela
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tatachabera

Rammstein - wydania 2 LP.  Znowu ktoś zafundował użyszkodnikom bieganie do gramiaka co 2-3 utwory  >:(
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

moon

nie mam daleko;) poza tym calego boxu nie kupie, bo lubie tylko dwa pierwsze albumy, wiec mi pasuje
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Cytat: moon w Listopad 21, 2017, 11:52Elem, bedziesz to sprowadzal?

Premiera 8 grudnia a Universal Polska jeszcze nie wprowadził do katalogu :(  Napisałem do nich w tej sprawie
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Tomciu jak gra ten najnowszy PF. Czytam, że rudemu nie przypadł do gustu. Ja miałem onegdaj ruskie wznowienie i ono dawało radę a jak to obecne?

rudy-102


gratefullde

A obecne jest... inne. Słuchałem już kilka razy i nie jestem tak surowy w ocenie jak rudy. Ale zgadzam się, że mogło by być lepiej, mniej filigranowo, cokolwiek to znaczy ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał


gratefullde

Hendixowskie Axis zostało właśnie wydane przez AP a remasterował je słynny Bernie ;)

https://vimeo.com/245438963

Ciekawe jaka cena, Tomeczku?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

THRaKeD

Ktoś miał już okazję posłuchać najnowszych remasterów Metallici?
Jakie wrażenia?

rudy-102

Co znaczy najnowszych?
Jakiś rok temu kupiłem czarny album - wznowienie. Na pierwszy rzut ucha wydaje się super, ale po najdalej dziesięciu minutach zaczyna męczyć. Przesadzili z kompresją.

moon

moze o te nowe boxy chodzi
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

THRaKeD

A w boxach jest jakiś inny remaster niż na oddzielnie sprzedawanych?

elem

Ten sam.
Metallica nie ma szczęścia do wznowień. Chyba najlepsze , to te amerykańskie sprzed 10 lat na 45 rpm.
Kuzyn ma oryginał Master of Puppets (Music For Nations, UK). Porównywaliśmy z  tym na 45 rpm i nowym.
Nowe niestety wypada najgorzej.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

 Najlepsze bicia Mety jakie ja słyszałem,to te z Megaforce. Master kupiony u Hippa na Mariackiej za wypłatę Matki :)

elem

Jeśli Megaforce, to pewnie Ride The Lightning lub Kill'em All.  MoP była pod szyldem MFN (UK), Elektra (US) i CBS (Japan). 
U Hipa, piękne czasy, też sporo kasy zostawiłem u niego. Pewnie się wiele razy tam spotkaliśmy :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Pewnie tak :)
MoP faktycznie MfN,poza igd w Sanitarium,reszta dawała radę,ale co to były wtedy za wymagania ;D

kami1973

Panowie, kupiłem niedawno wydane przez Warner Music Poland, dwie reedycje winylowe, Budki Suflera - Czas czekania, czas olśnienia oraz Raz, Dwa, Trzy - Czy te oczy mogą kłamać i miałem coś czego jak słucham winyli od 20 lat jeszcze nie widziałem... Po zakończeniu strony ramię gramofonu nie zatrzymało się na tzw. martwym polu na końcu strony, tylko o zgrozo "powędrowało" na label i igła po labelu zrobiła parę obrotów zanim doskoczyłem do gramofonu... Na początku myślałem, że coś jest nie tak z moim gramofonem, zabrałem płyty do kumpla i to samo..., patrząc pod światło ostatni rowek na płycie nie robi pętli tylko "wchodzi" na label, masakra!
Strasznie jestem wkur...., bo miesiąc temu założyłem nową wkładkę MC i zastanawiam się ile życia jej to zabrało...
Po raz kolejny przekonałem się, że do du..., są te dzisiejsze wydania w porównaniu z tymi z epoki...
Budka Suflera - wada na stronie B, Raz Dwa, Trzy strona A i B, strony C i D nawet nie słuchałem..
Czy  miał ktoś z Was taki przypadek?

elem

Cytat: kami1973 w Styczeń 17, 2018, 22:05ile życia jej to zabrało

Igle nic nie będzie ale to faktycznie jest wkurzające. To wina tłoczni. Pogadam z ludźmi z Warnera czy oni cokolwiek wiedzą o tym błędzie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Panowie, ktoś coś słyszał... ? Massive Attack- Heligoland 4 x VINYL SET... Podobno 14 lutego ma się ukazać...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

moon

Cytat: Bartolo w Styczeń 20, 2018, 00:21Panowie, ktoś coś słyszał... ? Massive Attack- Heligoland 4 x VINYL SET... Podobno 14 lutego ma się ukazać...

od stycznia zeszlego roku 'wychodza' te reedycje
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bartolo

Cytat: moon w Styczeń 22, 2018, 09:36od stycznia zeszlego roku 'wychodza' te reedycje
Dziękuję.
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

Tym razem to chyba jednak wyjdą. Heligoland pojawił się w zapowiedziach niemieckich hurtowni. Universal Music Polska niestety nie wprowadził jeszcze do katalogu :(   Nie wiem kto tam teraz zarządza tym bałaganem ale wznowienia Rammstein wprowadzili po 6 tygodniach od daty światowej premiery. Masakra :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

to potem Pan napisze, po ile u Ciebie bedzie, 100th Window  tez bedzie?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand