Serwis CD Warszawa

Zaczęty przez moon, Luty 09, 2017, 16:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

rozgorzal watek kupowania odtwarzacza cd z tych tanich i kultowych;) co mnie natchnelo, zeby zrobic serwis swojemu philipsowi cd350, znacie jakiegos warszawskiego fachowca, ktory nie zedrze za naprawe/serwis? o ile pamietam, szwankowal czasem laser, a przy okazji pewnie przeglad sie przyda
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

Podbijam temat. Ktoś ma zaufany serwis w Wwie od CD?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.


moon

stary philips cd104, nie wiem, czy trudnego, ma problem z czytaniem plyt, moze laser, ale tez cos z tacka.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

Cytat: masza w Wrzesień 14, 2017, 18:55Jak coś trudnego to Kałuża.

Zamierzałem właśnie, tylko ciut daleko. Ale chyba muszę sie tam wybrać.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Pasqual


Therion

Otrzymałem tel od serwisu, do którego dostarczyłem Audiolaba. Coś złego w zasilaniu, nie powiedzieli dokładnie co. Koszt naprawy 900zł.

Nie za dużo?

Mam wrażenie, że chcą mnie skroić.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

elem

A co tam jest cudownego w zasilaczu, że trzeba wydać 900 zł na naprawę?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Cytat: Therion w Styczeń 21, 2018, 11:14Coś złego w zasilaniu, nie powiedzieli dokładnie co. Koszt naprawy 900zł.
To niech powiedzą co, bo chyba nie chcą wszystkich części wymieniać? Nie dał bym im takiej sumy.Lepiej szukać innego fachowca.

Michał

Cytat: Therion w Styczeń 21, 2018, 11:14
Otrzymałem tel od serwisu, do którego dostarczyłem Audiolaba. Coś złego w zasilaniu, nie powiedzieli dokładnie co. Koszt naprawy 900zł.

Nie za dużo?

Mam wrażenie, że chcą mnie skroić.
Masz dobre wrażenie. Wyślij ten cd np. do Kornela(Katowice) będziesz Pan zadowolony.

Therion

Zadzwoniłem, pan ma oddzwonić, być może z inną ceną.

Zobaczyli że to "hajendowy sprzęt" (stwierdzenie konsultanta) i pojechali po maxie z ceną.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

Przyznam się bez bicia, że gdy laser zaczął źle czytać, uskuteczniłem radosną twórczość własną w postaci samodzielnego czyszczenia. Wyczyściłem tym, co miałem pod ręką, czyli jakimś spirytusem. Gdy "serwis" się nie powiódł, wymieniłem laser na inny (ten sam jak twierdził sprzedawca). Okazało się, że jednak, że to inny laser, CD nie czytało go, więc wróciłem do starego. W międzyczasie kupiłem cały nowy Laser, razem z sankami w USA.
Serwis stwierdził uszkodzenie stopnia zasilania i przekonuje mnie, że laser jest ok, żeby go nie wymieniać. Może, skoro już będzie w serwisie, to dla wszystkiego go wymienić? co sądzicie?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Michał

Niech się Mac i Jakub wypowiedzą.

Therion

Ostatecznie zjechali z ceną do 750zł, ale mimo to odebrałem CD z serwisu bez naprawy i zawiozłem do autoryzowanego audiolaba (Horn). Zobaczymy co powiedzą i ile policzą.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.