wydania rzadkie ,kolekcjonerskie i tylko na winylu

Zaczęty przez miniabyr, Marzec 11, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

150 euro za japończyka (to samo co tłoczenie EU, tylko z japońskimi "papierami"). Ale nie można patrzeć na cenę wywoławczą. Nigdy nie doszło do transakcji w takiej cenie.
UK znacznie tańszy. Zrzut ostatnich zakończonych aukcji e-bay poniżej. Na discogs ceny podobne.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

No za Japończyka  . Wersje europejskie są  tańsze . Ja mam nófke sztukie ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

No ale tylko ja się tu produkuję . Nie macie jakiś perełek w kolekcji?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Z empiku mam Europejską wersję i wrzuciłem jej fotkę .Ale wersję Japan mam od kolekcjonera z którym zrobiłem  interesik wiele lat temu.-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Keith Jarrett - Eyes of the Heart , test pressing. Ktoś sprzedaje ale zdjęcia nie wrzucił. Trzeba będzie wyciągnąć z szafy i zrobić fotę  :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Paweł,  a nie zechciałbyś rozszerzyć wątku o inne nośniki? Są CD równie cenne jak LP. Skoro już rozmawiamy o emeryturze... :)

Trzeba by wtedy zmienić dział, bo w tej chwili to jest "audioteka winylowa"
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

A nie uważasz że zrobi się bałagan? Nie mam nic przeciwko cd,bo jest tam wiele perełek ,ale obawiam się ,że przestanie to być czytelne.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Ok, niech tak zostanie. Mój Gabrielowy mikrofon i tak nigdzie nie pasuje  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102

Cytat: elem w Marzec 13, 2017, 23:26
Obie są z pierwszego wydania tego wznowienia. Pierwsza sztuka, przyjechała prosto z PN. Druga z Warnera, po tym jak Warner kupił PN i przejął stok. Naklejki były klejone w magazynie Warnera.
Ja chyba mam jeszcze oryginał. :)

miniabyr

Cytat: rudy-102 w Marzec 14, 2017, 23:10Ja chyba mam jeszcze oryginał.
Niech zrobi zdjęcie . Niech się zaprezentuję!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102



rudy-102

Cytat: miniabyr w Marzec 15, 2017, 06:06
Cytat: rudy-102 w Marzec 14, 2017, 23:10Ja chyba mam jeszcze oryginał.
Niech zrobi zdjęcie . Niech się zaprezentuję!
No i klops. Nie ma  :(
Miałem dwa pudełka z singlami. Singli nie słuchałem od ponad dwudziestu lat, to nawet za nimi nie tęskniłem. Byłem pewny, że leżą sobie cały czas w jednym z kartonów do przeprowadzek. Niestety znalazłem dziś tylko jeden karton i oczywiście bez tej płyty. D >:( >:( pa.


rudy-102

Szperając w internecie trafiłem na coś takiego. Nawet nie wiedziałem, że wtedy chciało się komuś kolorowe wydać.


elem

Cytat: rudy-102 w Maj 10, 2017, 21:55Nawet nie wiedziałem, że wtedy chciało się komuś kolorowe wydać.

Strona B wszystko wyjaśnia. Może i pikczer dyski z Leninem były :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Że to  Picture Disk?
Słodka dedykacja  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

wydaje mi się, że to picture disc. Widać pociągnięcią pędzla imho.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

malg

ale na liście "First modern picture discs 1970 to 1979" w wikipedii tego nie ma  ::)

https://en.wikipedia.org/wiki/Picture_disc

a przecież to niewątpliwie "modern"

Flip Back

Cytat: miniabyr w Marzec 12, 2017, 07:12
Cytat: elem w Marzec 11, 2017, 23:19
Niestety dotłoczyli. Kosztuje nieco drożej ale jest dostępny  ;)
Może i dotłoczyli ,ale ten singiel w tej wersji to jeszcze Polskie Nagrania bez Warnera. Jak kupowałem  w siedzibie Polskich Nagrań to rozmawiałem z pracownikami co dalej będzie ..............no i proszę  Warner!Nieco drożej ? Wtedy te 500 kopii wycenili w detalu na 60 dych ,było drogo .....a teraz nieco drożej -)

Gdyby ktoś miał ciśnienie na ten singiel w wersji PN, to kilka sztuk ciągle zalega na półkach w łódzkim MM.