Co zrobić by to zagrało jeszcze lepiej ?

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 08:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

A to OK. Czyli Sonata jest wg mnie też OK. No i przynajmniej wygląda lepiej od Squeezeboxa :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Z czymś się muszę zmierzyć,  z tego cyfrowego ogródka.  A jak przekłada się jakość, w tego typu urządzeniach,  w stosunku do wydatkowanych nań środków? 
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Ta sonata wygląda poważniej od SB. Lepiej po kablu czy wifi ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Cytat: gratefullde w Listopad 29, 2014, 12:42
Z czymś się muszę zmierzyć,  z tego cyfrowego ogródka.  A jak przekłada się jakość, w tego typu urządzeniach,  w stosunku do wydatkowanych nań środków? 
Hmmm - z tego, co wiem, to w Twoim przypadku, to będzie pracowało jako "napęd" do Twojego DACa. Ja jestem skrajnym sceptykiem co do wpływu takiego czegoś na całokształt... Czyli - wg mnie - generalnie - wszystkie będą grały tak samo (to moja opinia). Inna sprawa, jeśli będziesz chciał je podłączyć analogowo do bezpośrednio wzmacniacza. Podejrzewam, że Sonata zwycięży. Squeezebox raczej szans nie będzie miał.
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Cytat: gratefullde w Listopad 29, 2014, 12:46
Ta sonata wygląda poważniej od SB. Lepiej po kablu czy wifi ?
Najlepiej ZAWSZE jest po kablu - patrz w wątek pt. "Kilka porad Mistrza Yody ... " ;)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

I jak Andrzeju? Graja pliki lepiej czy bez zmian?

gratefullde

Czy można Foobar2000 ustawić tak by pliki cue czy też ape nie były pojedynczymi plikami z całą płytą, lecz program widział poszczególne ścieżki - utwory?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Czy ktoś może mnie oświecić jakie ustawienia i ewentualnie dodatki trzeba zrobić w Foobarze żeby dał z siebie wszystko?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Zasadniczo dodatki trzeba usuwać. DSP już masz  :P
Asio ustawić i grać z wyłączonymi regainami i.t.p