Wszystko o wkładkach - linki

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 19, 2014, 19:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


MAC

Co się stało z vinylengine?
Od kilku dni strona nie bangla... U mnie tylko czy u Was też?

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Cytat: MAC w Czerwiec 30, 2015, 17:44
Co się stało z vinylengine?
Od kilku dni strona nie bangla... U mnie tylko czy u Was też?
U mnie jest OK.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Zaraz, ograniczyli dostęp z Polski?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 30, 2015, 21:31
Zaraz, ograniczyli dostęp z Polski?
Niestety tak to wygląda. Po wlogowaniu sie do polskiej sieci vinylengine nie działa.

rudy-102

Po przejściu do DE znów wszystko działa.
Pozostaje tylko użyć VPN.

MAC


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Tadeiro

Masakra, a ja naiwny myślałem, że im coś padło... Masz rację MAC. Jesteśmy sto lat za murzynami.
Grundig PS1 czyli Dual 1019

Wireless

Niestety - dalej Vinylengine nie działa. Pytanie, czy przypadkowo toto nie stoi na ruskich serwerach ... :)
Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

Byłoby to frywolne. Angole na ruskich serwerach. Sądzę, że postanowili jednak z rozmysłem nieco się odizolować. Pytanie kto na tym więcej straci?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Hamerykańskie owe serwery som. Liquidweb.com
Michigan, Arizona.
Dziki zachód, Panie.
Pozdrawiam, Wireless

vasa

To wynik kolejnego bana dla Excela. Za linki do obcych forum.

Wysłane powietrzem

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Podobno wkleił Tercet W Sombrerach na forum vinylengine  ;D

MAC

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 30, 2015, 21:51
Po przejściu do DE znów wszystko działa.
Pozostaje tylko użyć VPN.
Co, jak, kiedy i gdzie bo ja dupa w te klocki jestem a muszę się dostać na vinylengine.

vasa

Nie wiem co jak i gdzie ale jak powiesz co chcesz to się przełączę na korponet i znajdę.

Wysłane powietrzem

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Tabelka rezonansów dla Rohmanna

vasa

Do usług  8)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Bardzo, bardzo dziękuję!
11Hz  8)

MAC

Dostałem pytanie od swojego kolegi i nie umiem mu na nie odpowiedzieć.

Ortofon Kontrapunkt A.

Z czym obecnym można ją porównać ze stajni Ortofona?
Jaka to prezentuje wartość brzmieniową?


miniabyr

Kontrapunkt to wkładka która jest najbliżej Cadenza .I miala takie oznaczenia  B.A.C.H  ale nie pamiętam czy B to najwyższa z serii ,czy H .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Cytat: masza w Wrzesień 14, 2015, 17:52Ortofon Kontrapunkt A.
Najwyższym modelem był Kontrapunkt B. Model A porównałbym albo do Quinteta Blue albo Cadenzy Blue. Tak jakoś pomiędzy.

Kontrapunkt B był wkładką rewelacyjną. Gdybym miał z nią zostać do końca życia to bym nie marudził. Niższych modeli nie słuchałem. Pewnie też dobre.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.