Philips dvd 7635A

Zaczęty przez amati74, Październik 11, 2017, 00:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Proszę o poradę co zrobić i w jaki sposób wyciszyć wnętrze odtwarzacza gdyż dość głośno słychać obracanie się płyty CD w odtwarzaczu. Czytałem że  wadą tego odtwarzacz jest głośny naped.


amati74

Cytat: cdt w Październik 11, 2017, 01:10
http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-butylowa-bitumiczna-100x50-cm-i5268210718.html
A może jakieś dodatkowe porady w stylu jakie miejsca wkleić a na co uważać, pytanie brzmiało jak wygluszyc, anie czym wygluszyc. Rozumiem że jest puzno i kolega przeczytał pytanie w pośpiechu [emoji12]
Mimo wszytko dziękuję za zainteresowanie.

rudy-102

Philips ma dziwną politykę. Tak samo nazywają odtwarzacz dvd i żelazko. Ale do rzeczy. Najlepiej jakbyś zdjął obudowę, włożył płytę i włączył odtwarzanie. Dotykaj do obudowy napędu (NIE DOTYKAĆ KABLI) i testuj, czy hałas się zmniejsza. Potem wklejać kawałki maty w te miejsca, gdzie się dotykało. Matę możesz ciąć nożyczkami. Jeśli brzęczy obudowa to podkleić spory kawałek os spodu pokrywy.

A najlepiej to wymienić na inny jeśli on ma być do słuchania muzyki, a nie do oglądania filmów.

amati74

Cytat: rudy-102 w Październik 11, 2017, 07:59
Philips ma dziwną politykę. Tak samo nazywają odtwarzacz dvd i żelazko. Ale do rzeczy. Najlepiej jakbyś zdjął obudowę, włożył płytę i włączył odtwarzanie. Dotykaj do obudowy napędu (NIE DOTYKAĆ KABLI) i testuj, czy hałas się zmniejsza. Potem wklejać kawałki maty w te miejsca, gdzie się dotykało. Matę możesz ciąć nożyczkami. Jeśli brzęczy obudowa to podkleić spory kawałek os spodu pokrywy.

A najlepiej to wymienić na inny jeśli on ma być do słuchania muzyki, a nie do oglądania filmów.
Ten hałas przenosi się także na obudowę i dotykając obudowy czujesz wibracje [emoji35] [emoji36] [emoji37]

rudy-102

Szczerze mówiąc to ja bym go wywalił.

amati74

Cytat: rudy-102 w Październik 11, 2017, 12:43
Szczerze mówiąc to ja bym go wywalił.
Żona go targała z Polski bo się upralem jak jest teraz powiem że jest do dupy to moge podzielić jego losy, a mówiła mi żebym go tam zostawil

christo

Wiesz, zawsze może się zepsuć :)
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

amati74

Cytat: christo w Październik 11, 2017, 17:23
Wiesz, zawsze może się zepsuć :)
Ale ja zapewniam ja ze jest taki zaj....

amati74

I tak dostałem wzrokowy wpier.....bo się okazało że nie pasuje do mebli

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Cytat: amati74 w Październik 11, 2017, 18:09
I tak dostałem wzrokowy wpier.....bo się okazało że nie pasuje do mebli
A jaki by pasował?
[emoji848]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102


amati74

Czarny bylby w sam raz a ten jest szary
I nie współgra z resztą sprzętu C/A

amati74

Zresztą z tym się trochę zgadzam bo ten philips pasuje do reszty sprzętu jak chomikowi siodło

amati74


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Cytat: gratefullde w Październik 11, 2017, 20:39
Cytat: rudy-102 w Październik 11, 2017, 19:15
Elżbietański


To właśnie ten ;)
O kurcze całkiem fajny czy to lampy widzę w środku czy tylko chciałbym je widziec
?

amati74

Jak ktoś ma taki na zbyciu i chce oddac w dobre ręce to z chęcią przyganiał Luxa [emoji48][emoji56][emoji16]

amati74


amati74

Koledzy pomocy mam problem z zakupem kabla Schulz DK4, nie mogę się zalogować na niemiecka stronę a z polskiej niea jak wysłać co zrobić? Potrzebuję 2 m

rudy-102

Podaj link. Jak wrócę z pracy to coś wymyślimy.

rudy-102

Cytat: amati74 w Październik 11, 2017, 21:29
Drogie takie coś?
Wyżej podałem już linka, ale jak chcesz to masz jeszcze raz. Na razie stoi 121 euro. Zostały jeszcze dwa dni to pewnie trochę podskoczy.
http://www.ebay.de/itm/Luxman-D105u-High-End-Rohren-CD-Player-mit-Fernbedienung-/142532090284?hash=item212f9319ac:g:xEsAAOSw3pVZ2fP1