Autor Wątek: Wzmacniacz. Muszą być lampy?  (Przeczytany 1221 razy)

Offline amati74

• maniak
Odp: Wzmacniacz. Muszą być lampy?
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 18, 2017, 16:06 »
No w sumie . Skoro nosi  ;D . Chętnie poczytam . Tego miałem . Nowych nie znam to nomosowskie ugryzienie . Tylko graty miałem . No i mam do dziś  ;D
Alez ten keny piękny

Offline tomekkk1

• maniak
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:21 »
Oj kolego gratefullde długo będziesz się z tym pytaniem nosił - mi powrót do trana nie przypasił po hybrydzie, a co dopiero gadać po pełnoprawnej lampce... Może trafi się, że będzie pan zadowolony, ale nie na długo. I może być drogo  :-\
_

Offline tomekkk1

• maniak
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:22 »
No w sumie . Skoro nosi  ;D . Chętnie poczytam . Tego miałem . Nowych nie znam to nomosowskie ugryzienie . Tylko graty miałem . No i mam do dziś  ;D
Alez ten keny piękny
Jak ta lala... I nawet sprząta po sobie - wycieraczki ma  ;D
I w towarzystwie KEF'ów do tego  ::)
_

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:46 »
Oj kolego gratefullde długo będziesz się z tym pytaniem nosił - mi powrót do trana nie przypasił po hybrydzie, a co dopiero gadać po pełnoprawnej lampce... Może trafi się, że będzie pan zadowolony, ale nie na długo. I może być drogo  :-
W zasadzie już mi przeszło... nie będę się katował jakimiś bezduszni kami kiedy tyle ciekawych NOSów mogę jeszcze wygrzebać... za grube piniondze i w niewiadomym stanie. Gdyż określenie NOS się mocno zewoluowało w stronę kiepskosci. Ale ja jestem nie do zdarcia. Stawię czoło tym niedogodnościom. To podniecające. Będę walczył dalej i tylko pod egidą szklanej bańki
6CA7/6SL7 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Tannoy (?) ~ Sony PSX-70 ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ Arcam 7se

Offline tomekkk1

• maniak
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:49 »
W zasadzie już mi przeszło... nie będę się katował jakimiś bezduszni kami kiedy tyle ciekawych NOSów mogę jeszcze wygrzebać... za grube piniondze i w niewiadomym stanie. Gdyż określenie NOS się mocno zewoluowało w stronę kiepskosci. Ale ja jestem nie do zdarcia. Stawię czoło tym niedogodnościom. To podniecające. Będę walczył dalej i tylko pod egidą szklanej bańki
No i zuch chłopak, za to nawet wypiję  ;)
_

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 02, 2017, 21:01 »
No i zuch chłopak, za to nawet wypiję  ;)
Zdrówka zatem
6CA7/6SL7 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Tannoy (?) ~ Sony PSX-70 ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ Arcam 7se