Autor Wątek: Płyty z efektem "WOW".  (Przeczytany 3244 razy)

Offline Therion

• maniak
Odp: Płyty z efektem "WOW".
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 15, 2017, 20:23 »
Płyta która ma inny efekt wow: nie ma imponująco szerokiej sceny, raczej normalną, studyjną, ale na moim sprzęcie brzmi genialnie. Bas, soprany, wokal p. Anny. Coś pięknego. Jest wrażenie lekko koncertowego brzmienia

Moje powiedzenie: HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Marantz NA6005, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Michał

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 15, 2017, 20:55 »
To jest najlepiej nagrana AMJ. Bardzo lubię tę płytę. Rubalcaba wielkich rzeczy tam nie gra,ale całość jest w punkt ;)

Offline tomasz_pianista

• maniak
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 15, 2017, 21:03 »
I bardzo dojrzała muzyka, nigdy nie byłem jej wielkim fanem,ale to na prawdę świetny album.
Grupa ratowania poziomu.

Offline Hubertrs

• maniak
  • **
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 15, 2017, 21:12 »
Jak przytargalem do domu to po pierwszych paru minutach mialem ochote wywalic prze okno, odlozylem i zapomnialem. Po jakims czasie dostala druga szanse i to chyba byl ten dzien. Zacna plyta chce sie zec
AdFontes + AT33PTG/II + EAR834p + MingDa MC300-EAR(mod) + Tannoy Stirling GR
Kable: KM Sound moonlight (IC) Albedeo Monolith Monocristal (Speakers)

Online gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 15, 2017, 21:19 »
Rubalcaba wielkich rzeczy tam nie gra

Gra Annie Marii w końcu, solistycznie pewnie by pojechał do naszego oargazmu włacznie ;) To znakomity muzyk, kosmicznie gra... Mnie zdobył jego ziomal Alfredo Rodriguez... kongenialny co by nie przechwalić ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac ~ Accuphase clone amplifier ~ Audio Nirvana - InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Raspberry Pi 3 Digi Plus Pro ~  Tomanek ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ KBL Sound (dzięki miniabyr) ~ Yamaha CDX-9

Michał

• Gość
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 15, 2017, 22:39 »
Bez dwóch zdań Rubalcaba to jest tuz,ja tylko mówię,że tu ładnie się wpasował w melancholię tych piosenek. To duża klasa,że nie zagadał tego albumu.

Offline rudy-102

• maniak
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 27, 2017, 19:36 »
Proszę posłuchać tej płyty.

Jest też w wersji SACD.

Niewiele jest lepszych nagrań z wewnątrz kościoła. Ta płyta powinna stać u każdego audiofila. Rzuca niemalże na kolana.

Offline spalon

• maniak
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 28, 2017, 07:54 »
U mnie 5
U mnie tak samo tylko pięć