Oferta audiofila z Portugalii

Zaczęty przez Therion, Grudzień 15, 2017, 11:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Kilka dni temu poszukiwania pewnej wkładki zawiodły mnie do Lizbony. Nawiązałem kontakt z człowiekiem, który się przeprowadza i wysprzedaje ze sprzętu. Spotkał się z nim mój znajomy i stąd wiem, że to nie handlarz, tylko cytując kolegę: "bardzo elegancki pan, audiofil". Wkładka była w dobrej cenie, więc mniemam, że może resztę sprzętu też będzie oferował w rozsądnych pieniądzach.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to wrzucam to, co on będzie miał do sprzedania. Ja wymiękam, dla mnie to za drogi sprzęt.


I 'm going to sell a High-end Phonostage, Emsemble Fonobrio, imaculated with box and papers. A loudspeakers cables Transparent Reference 2*2,5, spades termination. A Gryphon Diablo 300 with one year, in warranty, imacilated with box and papers. 2 pairs of interconnects Kubala Sosna Antecipation 1,0 one pair RCA other XLR, two pairs interconnects Totem Sinew rca termination 1,0mt. A sell one system because a change home and the new space for audio is bigger so needs change. The Emsemble is one of the best phonostage i have, unbalivable soundstage and perfect position of all musicians

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.