Jeden z najlepszych tunerów Yamaha T-85

Zaczęty przez muda44, Grudzień 16, 2017, 13:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

muda44

Rozważam sprzedaż Yamahy T-85 uznawanej za jeden z najlepszych tunerów jakie powstały .
Tuner należy do tych które potrafią grać bardzo dobrze na kawałku kabla .
Na zdjęciu kawałek kabla i odbiór stacji oddalonej o około 100km ( parter , zasłonięty przez inny duży budynek i budynki za nim )
Jest to ciekawa , rozbudowana konstrukcja świetnie radząca sobie ze słabym sygnałem . Posiada nietypowo 4 zakresy IF MODE i funkcję automatu dzięki czemu przy słabym czy pływającym sygnale gra optymalnie i bez zakłóceń .

Egzemplarz ten nie jest zmęczony elektronicznie . Gra zaskakująco czysto i rozdzielczo na bardzo wysokim poziomie .
Wyświetlacze czyściutkie , nie wypalone . Na panelu przednim delikatna ryska na napisie SOUND . Od góry ślady używania . Ni ma szału , nie ma tragedii .
Niestety te tunery dostać idealne wizualnie i technicznie graniczy z cudem , tu elektronicznie jest w super stanie a jak kogoś będzie bolec to pokrywę można odnowić .

Rozważam sprzedaż . Teraz mam tuner Sony ST-S770ES w złotym kolorze który bardziej mi pasuje ale gra gorzej i zastanawiam się nad tą Yamahą .

muda44

#1
Inne fotki.

Gniazda RCA ( nisko i wysoko poziomowe RCA ) i nietypowo gniazdo antenowe - pozłacane .


Cena jeżeli się zdecyduje z ubezpieczoną wysyłką kurierem 460zł czyli jak na ten model okazyjna .

muda44

Przerobiłem nieco tor wyjściowy w Sony i teraz brzmi na akceptowalnym dla mnie poziomie dlatego tunerek Yamahy jest do sprzedania .

muda44