Jakie CD 3-5 tys pln

Zaczęty przez Therion, Styczeń 03, 2018, 12:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

lok

Jeżeli cena za lectora 07t za wysoka to można poszukać wersje cdp 06 tez świetny cd. W twoim budżecie się zmieści. Nie czyta sacad i nie ma wyjścia słuchawkowego.

Krystian Majer


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

McGyver

Cytat: lok w Styczeń 07, 2018, 10:21za lectora 07t za wysoka to można poszukać wersje cdp 06 tez świetny cd.
Miałem dość długo w systemie oba, i powtarzam po raz kolejny, że przy CDP7TL model 0.6T to dziadostwo. Różnica w jakości dźwięku pomiędzy nimi jest po prostu duża i koniec.

P.S.
mogłem mieć od przyjaciela CDP 0.6T za 900zł i nie kupiłem bo nie widziałem sensu.

MAC

Cytat: McGyver w Styczeń 07, 2018, 13:54mogłem mieć od przyjaciela CDP 0.6T za 900zł i nie kupiłem bo nie widziałem sensu.
Sens był - zarobić na nim 2k  ;D

Drizzt

Na przyjaciołach się nie zarabia w ten sposób  :o

cdt

A ja tam Lectorka 06 wspominam z sentymentem . Przy dobrych lampach potrafi fajnie zagrać . A w bezpośrednim pojedynku zagrał lepiej od  AMR za worek kasy .Testowaliśmy go u miniabyra .  Paweł był za AMR . Ja i Ondrej za 06 ką

cdt

I jest ładny  ;D

MAC

Też go z czystym sumieniem mogę polecić.
Wiem, że jest gorszy od 7 (707) ale jaka jest różnica w cenie.

Michał

Mac jak jest do wzięcia za 9 stów to daj znać ;)


MAC

No, jak dular był po 2 złote  ;D

lok

A ja go słuchałem przy wersji jeszcze 05t i 07t.
05t zagrał lepiej niż jakaś topowa Wadia i dobry przetwornik c.e.c-a.
06 gra gorzej niż 07. Ale zapakujcie mu dobre lampy i w dobrym systemie pokaże co potrafi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

MAC

Cytat: lok w Styczeń 07, 2018, 14:5506 gra gorzej niż 07. Ale zapakujcie mu dobre lampy i w dobrym systemie pokaże co potrafi.
Takoż mniej więcej u mnie i kawosza było.
Nie zgodzę się z tym, że to kiepskie grajło. Wręcz odwrotnie, za swoje pieniądze jest dobre - muzykalne a nie audiofilskie.

McGyver

Cytat: lok w Styczeń 07, 2018, 14:55dobry przetwornik c.e.c-a.
"Dobry" i "przetwornik CECa" nie da się użyć w jednym zdaniu IMHO  :D
Cytat: masza w Styczeń 07, 2018, 15:01Nie zgodzę się z tym, że to kiepskie grajło.
Toż ja nie twierdzę że jest całkiem kiepskie. Natomiast w porównaniu z 7TL IMHO jest kiepskie i już, różnica jest spora.

greg100la



Michał

#90
A ja sobie kupiłem Yamaha(CDX9)stan NOS,gra ślicznie.Ma papiery,karton i nowiutki pilot.Przeleżała w jakimś magazynie.Laser do niej kosztuje 80 pln. :)

Drizzt

Wrzuć jakieś zdjęcia i napisz coś więcej jak możesz Michał. Mam słabość do sprzętu Yamahy :)

Michał

Muszę zrobić foty za jasnego dnia.Zapłaciłem za nią...5 stów.Była w kartonie,z papierami,nowy pilot,po prostu NOS :)

Therion

Cytat: lok w Styczeń 07, 2018, 10:21Jeżeli cena za lectora 07t za wysoka 


I tak i nie. Moje wkładki są pewnie więcej warte niż ten CDek. Nie słucham często CD, większość mam przewalone na pliki. Nie bardzo chcę wydawać tyle na CD, w zamian wolałbym chyba lepszy odtwarzacz do flac.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.



Michał

CEC XR nawet daje rade a z pewnością jest lepszy od XZ a miałem oba,tylko cena tego XR jest od czapy,ale może da się negocjować,jeśli nie to bym olał i poszukał może Lectora jak radzą masza i Darek.


Michał

Cytat: McGyver w Styczeń 08, 2018, 12:11
Cytat: Michał w Styczeń 08, 2018, 06:49CEC XR
W razie czego można zlampizować, przetworniki ma świetne, PCM1796.  :D 
Tak,daczek tam jest nie od parady,dlatego tak znacznie odstaje od XZ,który jest cienki jak sik pająka.

muda44

http://allegro.pl/cd-primare-d30-2-xlr-hi-end-stan-idealny-i7121992019.html#

Zapytać się czy to ten który ja sprzedawałem . Jeżeli tak to BRAĆ !
Jak go sprzedawałem parę miesięcy temu to miał kilkadziesiąt godzin przelotu !