Winyle na sprzedaż

Zaczęty przez fotobia, Styczeń 05, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

fotobia

Będę wystawiał na Olx płyty Dżemu : Zemsta Nietoperzy i Cegła obie niemal jak nowe, pierwsze tłoki. Gdyby ktoś coś to piszcie. Ceny za te płyty są wysokie ale ze mną łatwo się dogadać. Będą też jakieś płyty Niemena też niemal jak nowe ale to jutro jeśli chodzi o tytuły.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

amati74

Cytat: fotobia w Styczeń 05, 2018, 13:53
Będę wystawiał na Olx płyty Dżemu : Zemsta Nietoperzy i Cegła obie niemal jak nowe, pierwsze tłoki. Gdyby ktoś coś to piszcie. Ceny za te płyty są wysokie ale ze mną łatwo się dogadać. Będą też jakieś płyty Niemena też niemal jak nowe ale to jutro jeśli chodzi o tytuły.
Wysłałem pytanko na pw [emoji3]

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S


fotobia

Cytat: McGyver w Styczeń 05, 2018, 23:45
Ceny byś normalnie podał może...
Za Zemstę 100zł dla forumowicza.  Niemena jutro podam bo tytułów nie pamiętam. A nie ma mnie w domu.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

fotobia

Niemen - Terra Deflorata super stan jak na moje oko. Nie widzę żadnych rysek. Płyta jeszcze nie umyta. Cena do uzgodnienia. Wydanie Veri Ton svx1001

Druga płyta to Gwiazdy Mocnego Uderzenia Czesław Niemen, wydanie Muza sx2991 z 1991 roku. Stan super nawet okładka prawie jak nowa. Cena też do dogadania.

Dziwny jest ten świat niestety ma ryskę na początku tytułowego utworu. Reszta płyty jest już w super stanie. 
Może 60 zł za wszystkie trzy będzie ok.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

amati74

Cytat: elem w Styczeń 06, 2018, 10:30
Poszło  PW
Tomaszu nabyłem Niemen? Daj znaka jak grają jak dostaniesz ja nabyłem cegłę dżemu teraz muszę dogadac szczegóły

elem

Nie ja :)  zaspałem :)  Jesli nabywcy niepotrzebna skladanka, to niech da znak na PW.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

malg

Na moje oko,
ten Niemen to nie jest pierwsze wydanie, które miało trochę żóltawy back okładki, nawet jako nowe,
to jest wznowienie chyba z przełomu lat 80-tych 90-tych, które ukazało się po serii "Z archiwum Polskiego Beatu"
jesli tak, to ma biały label, okładka wydląda jak z powielacza, czyli nieostro, matowo

mylę sie ?






malg

a to moje wersje tego albumu
mówię o tym w srodku
(ostatni to inny projekt muzyczny, choć ten sam tytuł)