Audio Research PH5

Zaczęty przez MAC, Luty 27, 2018, 17:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Sprzedam doskonały phono pre Audio Research PH5.
Dokładam 2 komplety fabrycznych, nowych lamp.
Stan idealny, żadnej ryski. Pilot jest, kartonu brak.
http://audiofast.pl/main.asp?idm=47&ids=239&idsu=453&wersja=0
Cena 7000.


Zdjęcie z sieci

cdt

PH7 jedzie  ;D Gratulacje  ;D

MAC

Cytat: cdt w Luty 27, 2018, 17:18PH7 jedzie
Nie zupełnie bo "we have 8 inches of snow here so no courier pick ups today, will let you know when we can ship"  :o

20 cm śniegu sparaliżowało fasolojadów  ;D

marekw 76

Cytat: masza w Luty 28, 2018, 13:24
Cytat: cdt w Luty 27, 2018, 17:18PH7 jedzie
Nie zupełnie bo "we have 8 inches of snow here so no courier pick ups today, will let you know when we can ship"  :o

20 cm śniegu sparaliżowało fasolojadów  ;D

W Irlandii szkoły (niektóre) nieczynne, w sklepach szał, ludzie wszystko wykupują a na dworze około 0 st.
Śniegu pewnie też około 20cm żona właśnie wróciła z pracy bo wszyscy wcześniej wychodzą z obawy na taką klęskę...
Ale trzeba przyznać, że słabo jeździ się bez zimowych opon :)
Jednak takiego pierdolca wśród ludzi w sklepach dawno nie widziałem: masowy wykup wody, mleka, pieczywa, warzyw, owoców i substancji sypkich. O piwie, winach i mocniejszych trunkach nie wspominam.
A, i jeszcze bo bym zapomniał... jutro możliwe, że sklepy zamknięte będą - normalnie szok!
A na dworze tak miło, śnieżek taki przyjemny gruby i słoneczko pięknie świeci. Ja właśnie z dworu wróciłem a lepiłem z młodym bałwana.
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

frywolny trucht

Żona dziś właśnie wróciła z Lądka. Chyba cudem, ponoć sporo lotów odwołano. Mówi, że wszyscy stoją w korkach, a ci co nie ugrzęźli oblegają metro. Samochody mają letnie opony, a i nie przewidziano w brytyjskim systemie czegoś co się nazywa piaskarka z pługiem. Czekają aż się stopi  ;D
Naród, który podbił pół świata jest kompletnie nieprzygotowany na parę centymetrów śniegu i minus jeden stopień Celsjusza  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Sorki Panowie ale to jest kiosk Ruchu, ja tu mięso sprzedaję.
Poproszę o przeczyszczenie z kataklizmów pogodowych.

marekw 76

Cytat: masza w Luty 28, 2018, 14:52
Sorki Panowie ale to jest kiosk Ruchu, ja tu mięso sprzedaję.
Poproszę o przeczyszczenie z kataklizmów pogodowych.

Ale przecież sam zacząłeś ;D
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

frywolny trucht

Mało tego! Robimy ci dobrze, bo wątek jest na górze  8) Normalnie za pozycjonowanie to się płaci :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC


elem

PH 5 - kawa 

PH 7 - chemicznie czysta woda

Bez sensu ta zamiana  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Cytat: elem w Luty 28, 2018, 17:03
PH 5 - kawa 

PH 7 - chemicznie czysta woda

Bez sensu ta zamiana  ;D
[emoji3][emoji16][emoji23]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC