Włącznik elektryczny z filtrem EMI.

Zaczęty przez Piterski, Kwiecień 18, 2018, 18:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Koledzy szukam włącznika jak na zdjęciu. Przerywał przerywał i przestał działać.
Muszę draństwo wymienić. Ma wbudowany filtr EMI. Szczegóły na zdjęciu. Naprowadźcie mnie gdzie tego szukać - linki do stron.
To jest włącznik myjki Oki Noki i ma podane parametry 10A 250V.

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.


Piterski

Pawle wielkie dzięki  :D
Już to cholerstwo kupuje.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

paul_67


jacek-k-wawa

Masz jeszcze tutaj jakby co:

https://sklep.avt.pl/gniazdo-zasilania-iec-c14-modul-z-filtrem-i-wlacznikiem-6a-250v.html

Jak będziesz to montował to uważaj bo te złącza wyjsciowe przy wsuwaniu na nie konektorów się czasem lubią 'wcisnąć' do środka tego filtra. Warto sobie je jakoś zablokować np za pomocą śrubokręta.

Piterski

Cytat: jacek-k-wawa w Kwiecień 18, 2018, 22:05
Masz jeszcze tutaj jakby co:

https://sklep.avt.pl/gniazdo-zasilania-iec-c14-modul-z-filtrem-i-wlacznikiem-6a-250v.html

Jak będziesz to montował to uważaj bo te złącza wyjsciowe przy wsuwaniu na nie konektorów się czasem lubią 'wcisnąć' do środka tego filtra. Warto sobie je jakoś zablokować np za pomocą śrubokręta.
Dziękuje za te uwagi natury technicznej. W tym co przerywał jak ściągałem jedną wsuwkę mi ta blaszka wylazła całkiem.
Musze sobie na urodziny sprawić własną myjkę by nie naprawiać pożyczonej, ale i tak jestem zadowolony, że kolega mi jej użyczył do pomycia mojej kolekcji płyt.
Będę ostrożny przy składaniu bo to koszt prawie 50zł.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

Cytat: Piterski w Kwiecień 18, 2018, 23:36
Musze sobie na urodziny sprawić własną myjkę by nie naprawiać pożyczonej,
a ja myślałem ze to Ty "łyknałeś" tą wystawianą u nas niedawno ::)

Piterski

Cytat: malg w Kwiecień 19, 2018, 00:01
Cytat: Piterski w Kwiecień 18, 2018, 23:36
Musze sobie na urodziny sprawić własną myjkę by nie naprawiać pożyczonej,
a ja myślałem ze to Ty "łyknałeś" tą wystawianą u nas niedawno ::)

Nie jeszcze nie wyszedłem na prostą z finansami, a centa też nie była oszołamiająco atrakcyjna.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

z tego co pamiętam 1450, używana do umycia okołu 100 - 200 płyt , płyn w komplecie
to mało atrakcyjna cena ?
to za ile chciałbyś kupic, jak nowa kosztuje prawie 2K

tomasz_pianista

50%:)

Ja od Michała kupiłem Nitty Gritty za około połowę,ale to była okazja.
Grupa ratowania poziomu.

malg

Cytat: tomasz_pianista w Kwiecień 19, 2018, 21:28
50%:)

Ja od Michała kupiłem Nitty Gritty za około połowę,ale to była okazja.
a no właśnie, okazja zdarza się niecodziennie,
a tak to trzeba normalnie płacić


Piterski

Przypuszczam, że można nową kupić niewiele drożej niż tę używaną.
Poza tym mi się nie śpieszy, a muszę wyprostować budżet.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jimmi

Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

jacek-k-wawa


jimmi

Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.