Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek


wojtek41


GregWatson

Te Micro Seiki to już wiszą i wiszą.  :) To bardziej reklama się już z tego się zrobiła tym bardziej iż gościu ma całą stertę patefonów - handlarz i tyle.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Pamiętacie tą zabawkę na alle.. ?

Poszła za 3 680,00 zł

Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Nie bardzo się znam na takich cudeńkach ale to chyba dużo??? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

masza

Cytat: GregWatson w Grudzień 19, 2014, 16:53Czysta płyta winylowa do ustawienia antiscatingu.
Co oczywiście jest kompletnie bzdurnym mitem jakoby dało się prawidłowo ustawić AS na czymś takim :)

GregWatson

Ale wariatów nie brak. Znajdzie się taki co łyknie. :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Ja tam się nia tym nie znam ale czy to jest jeszcze użytkowe czy tylko jako gadżet do kolekcji np. ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Ja też, dlatego napisałem "zabawka". Może się mylę...
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Tzn. jak mi wyobraźnia zapracuje, to jestem w stanie wygenerować obraz starszego pana, na ławce w parku, nagrywającego na szpule odgłosy ptaków ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

A tu fajna niespodzianka:

Antywibracyjne podstawy do CD-Audio

http://olx.pl/oferta/antywibracyjne-podstawy-do-cd-audio-CID99-ID8fVmB.html#7aa703331c


Chyba takie tuleje będę miał w garażu.
Trochę tego i trochę tamtego też.


gratefullde

Miałem przez moment takie myśli by w szpulaka wejść ale szybko je odegnałem :)

Choć przyznam, że wyglądają zajebiście i podobają mi się masakrycznie.

Może kupić i zostawić do emerytury, wtedy się tym zająć na poważnie?   ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Ja mam, kupiłem z 10 lat temu, "nową" DAME PIK  ;) ;) ;)
Stan idealny jak z fabryki, dokupiłem taśmy , nagrałem z CD i.....
każdemu szczęka opada jak słucha ;) ;) ;) a to przecież nie Hi-End, lecz 30 letni Polski magnetofon.
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Tego Technicsa to już od jakiegoś czasu widzę że wystawia z tą uszkodzoną pokrywą.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Ten Koncert ładny tylko cena nie bardzo :( :( :(
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Tak, tu się zgodzę, faktycznie bardzo ładny. Pomyśleć, że za czasów komuny kiedy był deficyt i problemy z osiągnięciem różnych części i materiałów potrafiliśmy zrobić takie cacko, zresztą nie jest to jedyne.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Masza ma takiego, ale z ramieniem SME. Może opowie nam :)

masza

Nawet mam podobne akwarium na zeta.

Patefon zacny, nie wymaga wielkiej celebry przy ustawianiu (polecam dla leniwych takich jak ja ;)).
Cena tylko z kosmosu.
Za swojego (3 miesięcznego) powystawowego u niemieckiego dealera z ramieniem SME309 dałem w przeliczeniu 8k zł.