Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Luty 01, 2015, 15:11
Znasz to ? Musze zamowic winyla  8)



Znam, z kopyta i do przodu :) Fajne :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

No to ja sobie teraz ABB
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

W okolicach bluesa kooperuje Phish, choć na swoją modłę. Ostania płyta trochę slaba i inna ale wszystkie poprzednie, w tym Joy, pierwsza po reaktywacji, znakomite. Kawałek z Joy pt. Joy :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Teraz leci sundtrack z "Blues Brothersów"
Np. to:

wojtek41

Teraz na talerzu.   8)

elem

kolejny dzisiejszy zakup, nie znałem, wziąłem w ciemno i to był świetny strzał. W cenie kawy z ciastkiem :) Wznowienie Steeplechase z 1986r.



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Przypomniało mi się. Pewnie to znacie, ale co tam.

Ale ta wersja lepsza:

elem

Po sporej dawce Jazzu na J (E.Jones, H.Jones, K.Jarreth) wróciłem do Otisa 'Smokey" Smothersa. Ile jest jeszcze mistrzów, których wcześniej nie znałem? Pewnie setki :) Fajnie i zarazem smutno, bo w jednym życiu nie do posłuchania. W kolejce do mycia i słuchania czeka Luther Allison:

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

"Blues to korzenie. Reszta muzyki to owce"
Willie Dixon.


wojtek41

Chyba juz zupelnie zapomniany...


wojtek41

Mr. McKinley Morganfield.



Tak sobie wspominam...)

kangie

Albert King & Stevie Ray Vaughan — In Session 2010 1983


Keef98

#390
Hehe... Na prawie cały dzień mi starczy. Jak ktoś chce, to mogę ściągnąć i udostępnić w chmurze, ale tylko MP3? Chce ktoś?

wojtek41

Bardzo solidne blues/rockowe granie.  8)

wojtek41

Nowosc. Bardzo fajna plyta  8)

stary audiofil

Przebrnąłem przez cały wątek
Podziwiam Cię bardzo Wojtek

Moja muza-moje granie..........nawet lepszy wąteczek od tego z Doorsami.
Wojtku wydania provogue na CD są świetne-mam 22 bonamassy-to chyba wiem.
Lp-cóż teraz nie umieja realizatorzy a i sam winyl ma skład inny a sam ciężar to pic na wodę.
Kurde ten watek będzie wieczny nie do wyczerpania temat-u mnie ciut tych bluesów mam.

wojtek41

Bog Zaplac  :)  Provogue mam kilka cd i wszystkie graja ok. Od pewnego casu wole nowe wydawnictwa kupowac na sreberku. Raz, ze wiecej tego jest, dwa cena a trzy graja naprawde dobrze. Co do nowych wydan na winylu, mam podobne zdanie do Twojego. Mam nadzieje, ze bedziesz tu czestym gosciem.  8)
Nowosc. Hammondy...)

wojtek41

Tak przy okazji...Jak duzy wklad w ten watek ma gratefull, kazdy widzi.
Dudley i jego ostatnia plyta z 2014 roku. Chyba jeszcze nie bylo...  8)
Ponizej - z pierwszej plyty.


stary audiofil

#396


Meniketti Dave

stary audiofil

#397


Nie tylko JEFF Healey grał na gitarze leżącej.
To weteran wojny wietnamskiej

wojtek41

#398
Dave Meniketti, zupelnie nie pamietam abym sluchal. To pokazuje jak duzo muzyki mamy do poznania...)
Natomiast Watermelon Slim, to stary wyjadacz  8)


elem

#399
Cytat: wojtek41 w Luty 25, 2015, 20:37Jak duzy wklad w ten watek ma gratefull, kazdy widzi.

awatary za często zmienia i można sie pogubic, kto co  :)

zaraz odpalę LP July, dopiero niedawno ich poznałem, wstyd  :(

EDIT: w psychodelicznym miało polecieć

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe